Menu
Nákupný košík

Hitman 3

Hitman 3
Hitman 3
Hitman 3
Hitman 3
Nie je skladom
Hitman 3
Hitman 3
Hitman 3
Hitman 3
Hitman 3
  • Sklad: Nie je skladom
  • Vernostné body: 70
  • Model: PS5-0019
  • Váha: 0.20kg
69,99€
Cena vo vernostných bodoch: 7000

Hitman 3 je dramatickým zakončením trilógie World of Assassination a zavedie nás na cestu dobrodružstvom skrz celý svet. Agent 47 sa vracia ako nemilosrdný profesionál pre najdôležitejšie kontrakty celej svojej kariéry. Za pomoci agentky Diany Burnwood spojí sily so strateným priateľom Lucasom Grayom. Ich poslaním je eliminovať partnermi Providence. Všetky misie v HITMAN 3 sú pripravené starostlivo a ponúkajú kreatívne príležitosti. Hráči budú mať bezkonkurenčnú slobodu pri plnení svojich cieľov a herný svet bude reagovať na všetko čo urobia.

Hráči predchádzajúcich dielov HITMAN budú môcť importovať lokácie, ktoré už vlastnia z predchádzajúcich dvoch hier do HITMAN 3 a vďaka tomu získajú 20+ lokácií z celej trilógie na jedno miesto.

Špecifikácie hry:

  • Režim Kampaň - Kampaň vás prevedie svetobežným dobrodružstvom na rozľahlých miestach otvoreného sveta a prinesie dramatický záver trilógie.
  • Elusive targets - Nepolapiteľné ciele sú hlavnou výzvou nájomného zabijaka a sú navrhnuté tak, aby ponúkali vzrušujúci a pulzujúci zážitok. Musíte vystopovať jedinečný cieľ s malou alebo žiadnou pomocou HUD alebo inštinktu a vymyslieť plán na ich elimináciu za behu.
  • Eskalácie - Očakávajte, že vaše herné schopnosti budú skúšané na maximum, keď sa na vás budú v každej fáze kontraktov vrhané ďalšie prvky. Maskovacie obmedzenia, pridané bezpečnostné kamery a ďalšie druhy ďalších komplikácií vám budú vrhnuté pod nohy.
  • Režim kontraktov - Vyberte si svoje vlastné ciele, zvoľte, ako ich eliminovať, a potom to všetko uskutočnite. Po dokončení zmluvy sami vyzvite priateľov, aby súťažili o skóre v rebríčkoch.


Hry
Odporúčaný vek18+
LokalizáciaAngličtina
ŽánerAkčný
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.