Menu
Nákupný košík

Just Dance 2022

Just Dance 2022
Just Dance 2022
Just Dance 2022
Just Dance 2022
-8 % 2-3 dni
Just Dance 2022
Just Dance 2022
Just Dance 2022
Just Dance 2022
Just Dance 2022
 • Sklad: 2-3 dni
 • Vernostné body: 55
 • Model: PS4pr-0210
 • Váha: 0.20kg
54,99€
59,99€
Cena vo vernostných bodoch: 5500

Zavolajte svojich priateľov a rodinu, pretože je najvyšší čas pridať hlasitosť a uvoľniť sa! Just Dance 2022 sa vracia túto jeseň so 40 novými piesňami a svetmi! Pripojte sa ku komunite s viac než 138 miliónmi hráčov po celom svete a vytancujte sa až na vrchol.

Špecifikácie hry:

 • Obľúbené režimy Just Dance sú tento rok späť. Just Dance dokáže vyhovieť každej chuti tancovať, aká silná je tá Vaša?
  Potrebujete nájsť zábavný spôsob cvičenia? Začnite svoju vlastnú rutinu so Sweat módom a udržujte sa motivovaní sledovaním spálených kalórií a času stráveného tancom.
  Sledujte a zlepšujte svoj výkon pomocou podrobnej rekapitulácie a porovnajte svoje skóre s priateľmi.
  Tanec je lepší spoločne! Spojte sa so svojimi priateľmi v kooperačnom móde a kombinujte skóre, aby ste vládli tanečnému parketu!
  Chcete režim pre najmenších? Detský režim je šitý na mieru potrebám najmladších hráčov. Užite si 8 piesní a choreografií, vhodných pre deti a ich zábavný zážitok z tanca.
  Máte pocit, že nikdy nebudete mať dostatok piesní k tancovaniu? Získajte prístup ku streamovacej službe Just Dance Unlimited, založenej na predplatnom a (znova) tancujte na viac než 700 skladieb a ďalších. Každá kópia hry je dodávaná s mesačným prístupom!
  Máte chuť na rýchlu reláciu? Pomocou tlačidla pre rýchle prehrávanie spustíte náhodný zoznam skladieb, prispôsobený Vášmu vlastnému vkusu.
 • Tancujte celý rok s Just Dance 2022!
  Zúčastnite sa tematických sezónnych akcií so skladbami dočasne zdarma a tematickými playlistami. Pozrite sa na vylepšenú domovskú stránku s najnovšími informáciami a užite si prispôsobené doporučenia pre sledovanie skladieb, playlistov a zábavných videí.
  Tancujte, kým nespadnete s Just Dance Unlimited! Po celý rok sú dopĺňané nové exkluzívne piesne a najobľúbenejšie skladby Just Dance všetkých čias, ktoré obohacujú zážitok pre hráča.
 • Nechajte sa inšpirovať osobnými doporučeniami a uložte si svoje obľúbené!
  Tancujte tak veľa, ako to len ide: Just Dance Vám odporučí obsah podľa Vašich tanečných zvykov a preferencií.
  Vyberte si perfektne predpripravený playlist a objavte songy, ktoré sa čoskoro stanú Vašimi najobľúbenejšími.
  Prispôsobte si svoj herný zážitok: vyberte si svoje obľúbené skladby z neustále sa rozrastajúceho katalógu Just Dance a vytvorte si vlastné zoznamy skladieb.
 • Pripojte sa ku Svetovému tanečnému parketu a ukážte svetu, pre čo ste stvorení!
  Vyzvite kolegov z Just Dance z celého sveta, počas permanentných turnajov. Budete bojovať proti hráčom s podobnou úrovňou ako je tá Vaša vo férovom tanečnom súboji.
  Užite si Happy Hours a vyskúšajte Just Dance Unlimited a pokračujte v párty.


Hry
Odporúčaný vekU (vhodné pre všetky vekové kategórie)
LokalizáciaAngličtina
ŽánerTanečný
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.