Menu
Nákupný košík

Kingdom Hearts III

Kingdom Hearts III
Kingdom Hearts III
Kingdom Hearts III
Kingdom Hearts III
-40 %
Kingdom Hearts III
Kingdom Hearts III
Kingdom Hearts III
Kingdom Hearts III
Kingdom Hearts III
  • Sklad: Skladom
  • Vernostné body: 12
  • Model: XBONEpr-0142
  • Váha: 0.20kg
11,99€
19,99€
Cena vo vernostných bodoch: 1200

KINGDOM HEARTS III rozpráva príbeh sily priateľstva, zatiaľ čo sa Sora a jeho priatelia vydávajú na cestu plnú nebezpečenstva. Dej je zasadený do rozľahlých svetov Disney a Pixar, sleduje cestu hrdinu menom Sora, mladého chlapca a nič netušiaceho dediča nesmiernej moci. Po jeho boku stoja Káčer Donald a Goofy, aby sa spoločne postavili diabolskej sile známej ako Heartless.

Vďaka sile priateľstva sa Sora, Káčer Donald a Goofy spoja s novými i známymi ikonickými postavami z univerza Disney-Pixar a spoločne sa postavia neľahkým výzvam a temnote, ktorá chce zaplaviť ich svet.

Špecifikácie hry:

Dobrodružstvo vo svete Disney a Pixar - Vydajte sa na nezabudnuteľné dobrodružstvo naprieč Disney a Pixar univerzom a ochráňte ich pred inváziou bezcitných. Stretnite sa s mnohými ikonickými hrdinami, ako sú tí z Toy Story, Monsters Inc., Big Hero 6, Tangled, Hercules a oveľa viac!

Uvoľnite silu Keyblades - Mysteriózne a mocné Keyblades na seba teraz môžu brať ďalšie podoby s novými schopnosťami, pohybmi a animáciami. Vybavte sa s niekoľkými Keyblades a robte najrôznejšie kombá a odomknite tak veľkolepé útoky!

Zažite Mágiu - Zosilnite vizuálne pôsobivé a mocné magické kúzla. Privolajte si na pomoc ikonických hrdinov Disney-Pixar a vytvorte silný tím.

Vzrušujúce a akčné súboje - Objavujte a priamo interagujte so svetmi Disney-Pixar. Bojujte so zástupmi nepriateľov a zažite unikátne prvky hrateľnosti navrhnuté špeciálne pre každý svet.

Klasické minihry Disney - Dajte si pauzu od zachraňovania sveta a užite si jednu z viac ako 20 minihier inšpirovaných klasickými krátkymi filmami od Disney.

XBOX SALE
Hry
Odporúčaný vek12+
LokalizáciaAngličtina
ŽánerRPG
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.