Menu
Nákupný košík

Mafia: Definitive Edition

Mafia: Definitive Edition
Mafia: Definitive Edition
Mafia: Definitive Edition
Mafia: Definitive Edition
Hot -33 %
Mafia: Definitive Edition
Mafia: Definitive Edition
Mafia: Definitive Edition
Mafia: Definitive Edition
Mafia: Definitive Edition
  • Sklad: Skladom
  • Vernostné body: 20
  • Model: PS4-0136
  • Váha: 0.20kg
19,99€
29,99€
Cena vo vernostných bodoch: 2000

Hra má nemecký obal, jazyk aj titulke v hre CZ/ENG

Na mesto Lost Heaven ťažko doľahla veľká hospodárska kríza a zavedenie prohibície v Amerike znamená lukratívne obchodné príležitosti pre mafiánov. Zločineckej rodiny Salieri a Morello bojujú o kontrolu nad Lost Heaven, zatiaľ čo sa pár poctivých policajtov horko ťažko snaží udržať poriadok. Skromný život ťažko pracujúceho taxikára Thomasa Angela sa navždy zmení, keď sa osudovo zapletie s talianskou mafiou. Teraz robí kšefty pre Dona Salieriho a získava rešpekt vo zločineckom podsvetí, hoci jeho svedomie sa snaží strážiť jeho ego.

Mafia: Definitive Edition nie je len priamy port pôvodnej hry Mafia na moderné platformy, je to verný remake, ktorý obohacuje klasiku z roku 2002 v každom smere a prináša zážitok, ktorý je ešte lepší, než si pamätáte. Nádherná prezentácia so strhujúcou grafikou vo 4K / HDR a úžasným hudobným sprievodom s pôvodnými nahrávkami vdychuje nový život tejto vízii organizovaného zločinu v Amerike 30. rokov 20. storočia. Žijúca filmové cutscény prezentujú dej hry Mafia ako nikdy predtým. Tommyho pútavý príbeh je verne zachytený a rozšírený a ponúka náhľad do postáv, do ktorých sme v pôvodnej hre len nakukli. Podmanivá hrateľnosť bola aktualizovaná, aby zabavila nováčikov i fanúšikov starej školy, vďaka novým vlastnostiam, ako je potrebné väčšie Lost Heaven, ktoré môžete preskúmať, prídavok motoriek ako nového typu vozidiel, zberateľských predmetov a mnohoo ďalšieho.

Špecifikácie hry:

  • Buďte súčasťou rodiny - Ste hlavnou hviezdou tohto filmového príbehu o mafii vo svete organizovaného zločinu počas éry prohibície.
  • Staronové majstrovské dielo - Mafia: Definitive Edition je verný, rozšírený remake inšpirovaný ikonickým originálom z roku 2002, teraz s nádhernou grafikou vo 4K a rozšírenou hrateľnosťou.
  • Vráťte sa do Lost Heaven - Preskúmajte autentickú víziu Ameriky z 30. rokov 20. storočia v tomto rozsiahlom meste a jeho zločineckom podsvetí.
  • Hhrajte v češtine - Hra obsahuje český dabing a titulky.

Hry
Odporúčaný vek18+
LokalizáciaCZ/Angličtina/Nemčina
ŽánerAkčný
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.