Menu
Nákupný košík

Mafia Trilogy

Mafia Trilogy
Mafia Trilogy
Mafia Trilogy
Mafia Trilogy
Nie je skladom
Mafia Trilogy
Mafia Trilogy
Mafia Trilogy
Mafia Trilogy
Mafia Trilogy
  • Sklad: Nie je skladom
  • Vernostné body: 20
  • Model: PS4pr-0174
  • Váha: 0.20kg
19,99€
Cena vo vernostných bodoch: 2000

Hra má nemecký obal / jazyk aj titulky anglické / CZ titulky a dabing pre prvý diel

Mafia, oceňovaná hernej série kriminálnych drám, má na svojom konte viac ako 18 miliónov predaných kópií po celom svete. Teraz majú hráči úplne prvýkrát možnosť zažiť všetky tri éry tejto vysoko cenené akčnej dobrodružnej série na moderných konzolách.

Definitívne vydanie ságy organizovaného zločinu Mafia: Trilogy obsahuje:

Mafia: Definitive Edition - Kompletne a do detailu prepracovaná verzia pôvodnej hry z roku 2002, ktorá prinesie zmodernizovaný herný scenár s novým bohatým dialógom, rozvinutejšie príbehové pozadie a dodatočné filmečky, úplne nové hrateľné sekvencie a prvky hrateľnosti a oveľa viac. A čo je najdôležitejšie - bude to stále tá Mafia, ako si ju pamätáte - len ešte o kúsok lepšia a zábavnejšia. Obsahuje český dabing.
1930, Lost Heaven, IL. Kompletne prepracovaná klasika s úplne novým herným enginom, aktualizovaný herný scenár, nové filmečky a dodatočné herné sekvencie - to je Mafia: Definitive Edition, v ktorej sa v úlohe taxikára menom Tommy Angelo ocitáte vo svete organizovaného zločinu. Tommy, ktorý sa spočiatku bráni zvodom tohto sveta v zastúpenie talianskej rodiny Salieri, si veľmi skoro uvedomí, že niektoré odmeny sú jednoducho príliš veľké na to, aby im bolo možné dlho odolávať ...

Mafia II: Definitive Edition - Prepracovaná hra z roku 2010 v ultra HD kvalite - 4K. Obsahuje všetok pôvodný aj bonusový obsah vydaný po uvedení hry (DLC, prídavky a aktualizácie). Hra obsahuje pôvodný český dabing.
1940, Empire Bay, NY. Prežite život gangstra počas legendárnej éry organizovaného zločinu, teraz v oslnivej HD kvalite a úplne prvýkrát na súčasnej generácii herných konzol. Vojnový hrdina Vito Scaletta sa zapletie s mafiou v nádeji, že splatí dlhy po svojom otcovi. Spolu s parťákom menom Joe sa Vito snaží o preukázanie svojich schopností, stúpajúc po rodinnom rebríčku v honbe za lepším postavením a odmenou. Ale s každým novým rizikom prichádza ešte tvrdšie následky ...

Mafia III: Definitive Edition - Kompletné vydanie pôvodnej hry z roku 2016. Obsahuje všetok pôvodný aj bonusový obsah vydaný po uvedení hry (DLC, prídavky a aktualizácie). Hra obsahuje české titulky.
1968, New Bordeaux, LA. Píše sa rok 1968 a po rokoch bojov vo Vietname pozná Lincoln Clay túto pravdu: rodina nie sú ľudia, ku ktorým sa narodíš, ale tí, pre ktorých zomrieš. Teraz je Lincoln späť doma v New Bordeaux a je odhodlaný utiecť pred svojou zločineckou minulosťou. Ale keď jeho náhradnú rodinu, čiernu mafiu, zradí a vyhladí mafia talianska, Lincoln vybuduje novú rodinu z popola tej starej a začne si cez mafiánov, ktorí sú za to zodpovední, kliesniť cestu plnú pomsty a vojenského vybavenia.


Hry
Odporúčaný vek18+
LokalizáciaAngličtina/CZ dabing/CZ titulky
ŽánerAkčný
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.