Menu
Nákupný košík

Marvel's Avengers

Marvel's Avengers
Marvel's Avengers
Marvel's Avengers
Marvel's Avengers
-42 % 1 týždeň
Marvel's Avengers
Marvel's Avengers
Marvel's Avengers
Marvel's Avengers
Marvel's Avengers
  • Sklad: 1 týždeň
  • Vernostné body: 29
  • Model: PS5-0059
  • Váha: 0.20kg
28,99€
49,99€
Cena vo vernostných bodoch: 2900

Hra vyžaduje pripojenie k internetu a službu PS+. Hra má nemecký obal, jazyk aj titulky anglické

Marvel 's Avengers pozývajú hráčov, aby si splnili sen o superhrdinoch. Vynikajúci príbeh a neustále sa rozvíjajúci svet sa spoločne postarajú o dokonalý herný zážitok s Avengers. Utvorte tímy až štyroch hráčov online, ovládnite mimoriadne schopnosti, upravte si rozrastajúcu sa súpisku hrdinov a bráňte Zem pred silnejúcimi hrozbami.

Marvel 's Avengers začínajú v Deň A, kedy Kapitán Amerika, Iron Man, Hulk, Black Widow a Thor odhaľujú technicky vyspelé ústredie Avenger v San Franciscu - vrátane svojho vlastného helicarrieru poháňaného experimentálnym zdrojom energie. Oslava sa však strašne zvrtne, keď katastrofická nehoda vyústi v obrovskú skazu. Vina za túto tragédiu padá na Avengerov, ktorí sa rozpadnú. O päť rokov neskôr, keď sú všetci superhrdinovia postavení mimo zákon a svet je v nebezpečenstve, je jedinou nádejou znovu zvolať najsilnejších hrdinov na Zemi.

Marvel 's Avengers prinášajú filmový príbeh, spolu s vysokooktánovou akciou, ktorá preslávila Crystal Dynamics. Hra prinesie pravidelné aktualizácie obsahu a zavedie hráča na epickú výpravu, ktorá bude trvať niekoľko rokov. Táto hra predstavuje budúcnosť značky Avengers.

Hry
Odporúčaný vek15+
LokalizáciaJazyk: ENG/GER/IT/ESP/FR Titulky: ENG/GER/IT/ESP/FR
ŽánerAkčná adventúra
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.