Menu
Nákupný košík

Marvel's Midnight Suns

Marvel's Midnight Suns
Marvel's Midnight Suns
Marvel's Midnight Suns
Marvel's Midnight Suns
Nie je skladom
Marvel's Midnight Suns
Marvel's Midnight Suns
Marvel's Midnight Suns
Marvel's Midnight Suns
Marvel's Midnight Suns
  • Sklad: Nie je skladom
  • Vernostné body: 65
  • Model: PS4pr-0234
  • Váha: 0.20kg
69,99€
Cena vo vernostných bodoch: 6500

Marvel’s Midnight Suns je taktické RPG ukazujúcu temnú stránku Marvel univerza

Ako nová a prispôsobiteľná pôvodná Marvel postava, veďte silný tím nadprirodzených superhrdinov, ktorí čelia rastúcim bezbožným hrozbám. Zažite taktickú Marvel hru ako nikdy pred tým. Aby ste zachránili svet pred rastúcou temnotou, musíte rázne bojovať, inteligentne a strategicky riadiť a viesť nečakanú kombináciu Marvel superhrdinov.

Bojujte a vytvárajte stratégie ako superhrdina proti najtemnejším kútom Marvel univerza

Špecifikácie hry:

  • ZAŽITE TEMNÚ STRÁNKU MARVELU - Postavte sa proti Lilith a jej armáde podsvetia a zažijete hlboko osobný príbeh, ktorý vás postaví do centra ako The Hunter, prvý prispôsobiteľný originálny hrdina vo vesmíre Marvel. Tvárou v tvár padlým spojencom a osudu sveta visiacemu na vlásku, bude na vás, aby ste povstali proti temnote!
  • VEĎTE HRDINOV Z UNIVERZA MARVEL - Bojujte s ohňom pekelným ohňom a veďte nepravdepodobný tím skúsených superhrdinov a nebezpečných nadprirodzených bojovníkov naprieč The Avengers, X-Men, Runaways a ďalšími. Odolajte korupcii Lilith a postavte sa Padlým verziám niektorých najikonickejších a najsilnejších postáv Marvelu, vrátane Venoma, Sabretootha a dokonca aj Hulka!
  • BOJUJTE, MYSLITE A ŽITE AKO SUPER HRDINA - Od legendárneho štúdia Firaxis Games prichádza hlboká taktická RPG, v ktorej bojujete a vytvárate stratégiu ako superhrdina! Vytvorte perfektný tím a prispôsobte jeho schopnosti a útoky, aby ste zdevastovali bojisko. Žite život superhrdinov v opátstve, svojej vlastnej mystickej tajnej základni, a posilnite osobné putá mimo bojového poľa.


Hry
Odporúčaný vek15+
LokalizáciaAngličtina
ŽánerRPG
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.