Menu
Nákupný košík

NBA 2k19

NBA 2k19
NBA 2k19
NBA 2k19
NBA 2k19
-50 %
NBA 2k19
NBA 2k19
NBA 2k19
NBA 2k19
NBA 2k19
 • Sklad: Skladom
 • Vernostné body: 14
 • Model: XBONE-0095
 • Váha: 0.20kg
9,99€
19,99€
Cena vo vernostných bodoch: 1400

Hra má nemecký obal, titulky aj jazyk v hre anglický

NBA 2K má 20 rokov, počas ktorých udávalo nový smer, ktorým môžu byť športové hry, a to od najlepšej grafiky a hratelnosti po revolučné herné režimy a podmanivý otvorený svet "Neighbourhood". NBA 2K19 tiež posúva hranice možností, pretože je o krok bližšie k skutočnému basketbalovému vzrušeniu a kultúre.

Špecifikácie hry:

 • Získajte vedenie vďaka Takeover
  Využijte kompletný basketbalový potenciál svojho MyPLAYER pomocou novej funkcie Takeover. Odomknite si špeciálne a na ihrisku doteraz neviditeľné pohyby a schopnosti alebo aktivujte Team Takeover a rozpútajte silu celého svojho tímu.
 • Ovládnite Neighborhood
  V aktualizovanom susedstve vám neuteče ani jediný deň. Spravte si meno na ihrisku, v Armor Cages a počas súťaží naživo v susedstve. Hrajte až do úsvitu vďaka novej alternatíve dňa a noci, prejdite po Jordan Rec Centre alebo zavolajte svoju starú partiu na napínavú street akciu 3 na 3.
 • Môj tím
  Vytvorte si svoju prvú kartu MyPLAYER a hrajte s LeBronom, Kobom a zbytkom svojich zbierok v rôznych súťažných režimoch. Predstavujeme nový režim Neobmedzený, v ktorom si môžete z balíčka vybrať ľubovoľných päť kariet bez obmedzenia a bojovať proti ostatným hráčom online.
 • Moja kariéra
  Z legendy zo susedstva po celosvetový fenomén. Originálny príbehový režim Kariéra sa vracia úplne novou, podmanivou zápletkou, ktorá popisuje cestu z Číny do G League a nakoniec do NBA. Obsahuje všetko-hviezdnu súpisku, odmeny za vašu popularitu a nové prvky tímu, ktoré vám umožnia ovládať parket.

XBOX SALE

Hry
Odporúčaný vekU (vhodné pre všetky vekové kategórie)
LokalizáciaNemčina / Angličtina
ŽánerŠport
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.