Menu
Nákupný košík

NHL 21 (digitálny kód)

NHL 21 (digitálny kód)
NHL 21 (digitálny kód)
NHL 21 (digitálny kód)
NHL 21 (digitálny kód)
Hot
NHL 21 (digitálny kód)
NHL 21 (digitálny kód)
NHL 21 (digitálny kód)
NHL 21 (digitálny kód)
NHL 21 (digitálny kód)
  • Sklad: Skladom
  • Vernostné body: 30
  • Model: XBONEpr-0178DK
  • Váha: 0.20kg
30,00€
Cena vo vernostných bodoch: 3000

Kód je možné poslať formou: sms správy alebo emailom

Na hranie hry je potrebné jej prvotné stiahnutie z Xbox LIVE

Poznajte slávu

Priprav sa na najväčšiu sezónu svojho života v NHL 21 – ďalšej časti najobľúbenejšieho hokejového simulátora na svete. Upravené súpisky, vylepšené grafické spracovanie a spôsoby, ako dostať puk do súperovej brány.

Herný systém 
Hrateľnosť v NHL 21 je teraz rýchlejšia, inteligentnejšia a podstatne atraktívnejšia. Vďaka inovatívnej pohyblivosti a zásadným zlepšením v práci s pukom aj bez neho teraz majú hráči viac možností ako kedykoľvek predtým prevziať kontrolu nad priebehom zápasu a vnútiť súperovi svoj štýl hry. Spoznajte prelomové zmeny v hrateľnosti NHL 21.

Buďte PRO
Úplne prepracovaný režim Be A Pro vám dá šancu vyskúšať si život hráča NHL, a to ako na ľade, tak aj mimo neho. Urobte dojem na vedenie klubu, dostaňte sa na draft predčasne a vydajte sa na cestu za slávou, počas ktorej sa budete usilovať o miesto v prvej formácii, bojovať o Stanley Cup a pokúšať sa zaradiť po bok najväčších hviezd ligy. Spoznajte budúcnosť ...

Svet Chel
Vo World of Chel je teraz viac než predtým ľahké naskočiť do zápasu a hrať sólo alebo spojiť sily s priateľmi v boji o výhry a odmeny. Tento rok novo predstavujeme Hodnotené sezóny, kde môžete súťažiť v každom zo štyroch módov o odmeny a účasť v novom klubovom finále EASHL.

EA SALE

Hry
Odporúčaný vek12+
LokalizáciaCZ titulky
ŽánerŠport
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.