Menu
Nákupný košík

Xbox Game Pass Ultimate 1 mesiac

Xbox Game Pass Ultimate 1 mesiac
Hot
Xbox Game Pass Ultimate 1 mesiac
  • Sklad: Skladom
  • Vernostné body: 15
  • Model: XBP-0041
  • Váha: 0.20kg
15,00€
Cena vo vernostných bodoch: 1500


Hrajte v 1. deň
Buďte medzi prvými hráčmi, ktorí si zahrajú najnovšie tituly od spoločností Xbox Game Studios a ID@Xbox. Tieto tituly sú pre členov s predplatným Xbox Game Pass k dispozícii v deň ich uvedenia na medzinárodný trh.

Členstvo Xbox LIVE Gold
Zahŕňa všetky výhody členstva Xbox Live Gold. Staňte sa súčasťou najlepšej komunity hráčov v najpokrokovejšej sieti pre viacerých hráčov. Získajte 2 až 4 hry zadarmo každý mesiac a ušetrite 50 až 75 % v Microsoft Obchode.

Členstvo EA Play
Vychutnajte si kolekciu najlepších titulov EA pomocou služby EA Play, ktoré sú zahrnuté v predplatnom Xbox Game Pass Ultimate bez ďalších nákladov. S EA Play získajú členovia okamžitý prístup k hrám EA na konzole, exkluzívnym herným odmenám a skorší prístup k skúšobným verziám vybraným nových hier.

Vždy niečo nové na hranie
​Hrajte hry z viacerých žánrov, od akčných adventúr a obľúbených rodinných titulov po strieľačky, športové hry, hlavolamy a pod. Vďaka novým titulom, ktoré sa pridávajú každý mesiac, si vždy budete môcť vybrať z veľkého množstva skvelých hier.

Sťahujte a hrajte plnohodnotne
Sťahujte hry priamo do konzoly a hrajte online alebo offline plnohodnotne a bez problémov so streamovaním alebo pripojením. Či už ide o nový príbeh, ktorý vás pohltí, alebo stará cesta, ktorou sa chcete znova vydať, prežívajte hry tak, ako to zamýšľali ich autori.

Hrajte v zariadeniach, ktoré vlastníte
S predplatným Xbox Game Pass Ultimate môžete sťahovať a hrať hry priamo v konzole Xbox alebo PC s Windows 10, prípadne môžete pomocou mobilnej aplikácie Xbox Game Pass hrať hry v mobilnom telefóne alebo tablete s Androidom z cloudu (beta).

Exkluzívne členské zľavy
Členovia s predplatným Xbox Game Pass môžu získať až 20 % zľavu na vybrané hry z knižnice Xbox Game Pass vrátane zľavy až do 10 % na súvisiace herné doplnky.


GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.