Menu
Nákupný košík

Assassin’s Creed Syndicate

Assassin’s Creed Syndicate
Assassin’s Creed Syndicate
Assassin’s Creed Syndicate
Assassin’s Creed Syndicate
Nie je skladom
Assassin’s Creed Syndicate
Assassin’s Creed Syndicate
Assassin’s Creed Syndicate
Assassin’s Creed Syndicate
Assassin’s Creed Syndicate
 • Sklad: Nie je skladom
 • Vernostné body: 30
 • Model: PS4pr-0031
 • Váha: 0.20kg
29,99€
Cena vo vernostných bodoch: 3000

Londýn 1868. Priemyselná revolúcia rozpúta nový vek neuveriteľných objavov a zmení životy miliónov ľudí vďaka technológiám, o ktorých sa im ani nesnívalo. Davy nadšencov mieria do Londýna, aby sa mohli stať súčasťou začiatku nového sveta. Sveta, ktorý už nie je ovládaný kráľom, cisárom, politikmi či náboženstvom ale má nového spoločného vládcu - peniaze.

Avšak nie každému je dovolené ťažiť z tohto nového rozvoja. Hoci práve oni sú tým, čo poháňa britské impérium, nemajú životy robotníkov sú ďaleko k legálnemu otroctvu, zatiaľ čo hŕstka vysoko postavených občanov prosperuje z ich práce. Krátky a chudobný život donútil nižšie vrstvy sa zjednotiť a v spoločnom proteste vytvoriť nový druh rodiny - gangi - ktoré sa, v snahe prežiť, uchýlila k životu v podsvetí. Keď im prídu na pomoc zástupcovi poriadku Assassinov, rozpúta sa znovu odveký boj s vládcami Londýna, ktorý ovplyvní modernú histórii od úplných základov.

Nový Assassin Jacob Frye, spoločne so svojím dvojčaťom, sestrou Evie, zmení osudy miliónov v novom Assassins Creed Syndicate. Postavte sa do vedenia podsvetia a vytrhnite Londýn z nadvlády korupcie v napínavom dobrodružstve plnom akcie, intríg a brutálnych súbojov.

Špecifikácie hry:

 • Prvý assassin stojaci pri zrode modernej doby
  V úlohe utrhnutého a spurného Jacoba Frye sa vrhnite so zaťatými päsťami na svojich nepriateľov v novom súbojovom systému, kde môžete jedným rýchlym pohybom zneškodniť aj viac cieľov naraz. Pomocou vylepšených plížiacich techník sa nepozorovane priblížte k nepriateľom a zlikvidujte ich niektorou zo zbrusu nových zbraní, ako je nôž kukri, mosadzný boxer alebo palica so skrytou čepeľou. K dispozícii máte aj nové technológie, ako vystreľovacie lano s hákom, s ktorým môžete v priebehu okamihu zdolať aj najvyššie budovy alebo ho využiť na prepadnutie nič netušiacich nepriateľov.
 • Užite si slobodu pohybu v uponáhľanom priemyselnom Londýne
  Od Buckinghamského paláca po Whitechapel, bojujte a víťazte naprieč masívnym otvoreným svetom viktoriánskeho Londýna. Hustá pouličná premávka ponúka nové možnosti pri prenasledovaní nepriateľov či úniku po trúfalej lúpeži; preskakujte po idúcich kočiaroch i vlakoch alebo sa chopte oprat a zúčastnite sa zbesilých naháňačiek. Môžete dokonca brázdiť hladinu rieky Temže na palube parných lodí.
 • Staňte sa pánom londýnskeho podsvetia
  Staňte sa vodcom gangu, vybudujte ho v ten najsilnejší v celej Veľkej Británii a premeňte ho v jedinú organizáciu schopnú sa postaviť vládnucej vrstve zbohatlíkov aj súperiacim gangom a priniesť tak slobodu utláčaných chudobných. Vniknite do nepriateľských základní vďaka širokému arzenálu zbraní a ovládnite londýnske podsvetie. Nesmiete sa zastaviť pred ničím, od vlakových lúpeží po oslobodzovanie detských otrokov, aby ste priniesli spravodlivosť do ulíc Londýna.
 • Ovládnite umenie infiltrácie v úlohe Evie Frye
  Hrajte za Jacobovu sestru - dvojča Evie, neúnavnú Assassínku, ktorá doviedla k dokonalosti umenia rýchleho, tichého, nevideného úderu. Aj ona je majsterkou parkouru a dokáže sa bleskurýchlo pohybovať obrovským otvoreným svetom. Využite jej pozíciu v najsilnejšom gangu mesta a zmeňte Londýn k lepšiemu.
Hry
Odporúčaný vek18+
LokalizáciaCZ titulky
ŽánerAkčná adventúra
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.