Menu
Nákupný košík

Destiny 2

Destiny 2
Destiny 2
Destiny 2
Destiny 2
-33 %
Destiny 2
Destiny 2
Destiny 2
Destiny 2
Destiny 2
  • Sklad: Skladom
  • Vernostné body: 10
  • Model: PS4pr-0097
  • Váha: 0.20kg
9,99€
14,99€
Cena vo vernostných bodoch: 1000

Hra vyžaduje pripojenie na internet a PSN+.

Posledné útočisko ľudstva padlo pod náporom obrovskej inváznej armády vedenej Ghaulom, impozantným veliteľom brutálnej Červenej légie. Ten zbavil mestských Strážcov ich sily a všetkých, ktorí prežili, donútil utiecť. Vy sa vydáte na záhadné, nepreskúmané svety našej slnečnej sústavy, objavovať nový arzenál zbraní a nové zničujúce bojové zručnosti. Aby ste porazili Červenú légiu a mohli sa postaviť Ghaulovi, musíte zjednotiť rozprášených hrdinov, spoločne povstať a svoj domov si vybojovať späť.

Špecifikácie hry:

  • Bungie, tvorcovia veľmi oceňovaného hitu Destiny, predstavujú ešte očakávanejšie pokračovanie, Destiny 2.
  • Destiny 2 je akčná strieľačka, ktorá vás zavedie na epické putovanie po slnečnej sústave. Ponorte sa do novej epickej filmovej kampane. Spojte sa s priateľmi pri kooperatívnych aktivitách troch alebo šiestich hráčov. Zmerajte sily s vašimi spoluhráčmi v rôznorodých súťažných multiplayerových režimoch.
  • Vychádza nová legenda. Nové dobrodružstvo pre všetkých hráčov - preskúmajte nové svety, vypočujte si nové príbehy, získajte nové schopnosti, privlastní si nové vybavenie a veľa ďalšieho.

PLAYSTATION SALE

Hry
Odporúčaný vek15+
LokalizáciaAngličtina
ŽánerOnline strieľačka
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.