Menu
Nákupný košík

Destiny The Collection

Destiny The Collection
Destiny The Collection
Destiny The Collection
Destiny The Collection
Nie je skladom
Destiny The Collection
Destiny The Collection
Destiny The Collection
Destiny The Collection
Destiny The Collection
  • Sklad: Nie je skladom
  • Vernostné body: 33
  • Model: PS4-0002
  • Váha: 0.20kg
59,99€
Cena vo vernostných bodoch: 3300

Hra vyžaduje pripojenie na internet a PSN+.

Prichádza jedna epická kolekcia s piatimi dobrodružstvami!
Kolekcia Destiny obsahuje základnú hru Destiny, obidva jej rozšírenia - The Dark Below a House of Wolves, hru The Taken King a novinku Rise of Iron, taktiež dostanete Boost postavy na 40. úroveň.

DESTINY
Ste Guardian, strážca posledného bezpečného mesta na planéte Zem, ktorý oplýva neuveriteľnými schopnosťami. Destiny je next-gen strieľačka nevídane kombinujúci filmovo rozprávaný príbeh s kooperatívnou i kompetitívnou hrou a RPG prvkami, ktorá sa odohráva v neustále sa meniacom a rozširujúcim on-line svete. Vydajte sa za dobrodružstvom sami alebo sa pripojte ku kamarátom. Voľba je na vás. Staňte sa legendou.

I. ROZŠÍRENIE: THE DARK BELOW
Pod povrchom mesiaca sa objaví dávno zabudnutý nepriateľ. Prežite v neuveriteľných hlbinách Hellmouth a zastavte temné sily napádajúce Zem. Rozšírenie prináša nové zbrane, zbroje a vybavenie, ktoré získate v priebehu nových príbehových misií, v nových arénach a kooperatívnych módoch Strike a Raid.
II. ROZŠÍRENIE: HOUSE OF WOLVES
Len tí najodvážnejší Guardiani sa vydajú na lov nebezpečných Fallen a získajú tým nárok na tajomný poklad The Reef. Zistite kam vás dobrodružstvo tentoraz zavedie s novou várkou zraní, zbrojí a vybavenia. V nových príbehových misiách, novom kooperačnom móde a úplne nových arénových aktivitách - The Prison of Elders.
III. ROZŠÍRENIE: THE TAKEN KING
Predstavuje úplne novú príbehovú kampaň, nových nepriateľov, nové lokácie k preskúmaniu, nové Strikes a Crucible mapy a nové, pekelne náročné Raidy. Stručne povedané - je toho naozaj veľa. Aby ste vôbec mali šancu kráľa Taken poraziť, získate prístup k trom novým Guardian subclassam a obrovskému arzenálu zbraní, zbroja a vybaveniu.
IV. ROZŠÍRENIE: RISE OF IRON
Rise of Iron prinesie novú príbehovú kampaň obsahujúcu nové misie, úlohy a samozrejme tiež epické filmečky, ktoré vás detailnejšie zasvätia do príbehu točiaceho sa okolo Lorda Saladina. Ide o jedného zo Železných pánov, ktorí sa snažili zachovať starú civilizáciu. Samozrejme nebudú chýbať ani nové lokality, do ktorých sa postupne pozriete. Rovnako tak nový raid, nový strike, nové nepriateľské frakcie a bossovia. Ďalej nová sociálna zóna, multiplayerové mapy, schémy a iné veci.

Hry
Odporúčaný vek15+
LokalizáciaAngličtina
ŽánerOnline strieľačka
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.