Menu
Nákupný košík

Redfall

Redfall
Redfall
Redfall
Redfall
Novinka -13 % Nie je skladom
Redfall
Redfall
Redfall
Redfall
Redfall
  • Sklad: Nie je skladom
  • Vernostné body: 70
  • Model: XS-0074
  • Váha: 0.20kg
69,99€
79,99€
Cena vo vernostných bodoch: 7000

Redfall je kooperatívna strieľačka z pohľadu prvej osoby v otvorenom svete od spoločnosti Arkane Austin, oceňovaného tímu autorov hier Prey a Dishonored. Spoločnosť Arkane pokračuje v šľapajách starostlivo prepracovaných svetov a pohlcujúcich simulácií, a preto do hry Redfall vniesli typický štýl akčnej strieľačky s príbehom.

Špecifikácie hry:

  • Odhaľte pravdu, získajte Redfall späť - Ostrovné mesto Redfall v štáte Massachusetts oblieha légia upírov, ktorí zatienili slnko a odrezali obyvateľov od vonkajšieho sveta. Zjednoťte sa s hŕstkou ľudí, ktorí prežili, proti netvorom, ktorí hrozia vyhladením mesta.
  • Zabíjajte sami alebo v skupine - Vydajte sa do temnoty sami alebo v kooperatívnej skupine až do štyroch hráčov. Členovia tímu môžu vyskúšať rôzne zostavy a kombinovať sily s cieľom nájsť také kreatívne riešenia apokalypsy upírov, ktoré vyhovujú ich štýlu hry.
  • Nekonvenční hrdinovia proti noci - Vyberte si z tímu rôznorodých hrdinov – každý so svojimi vlastnými charakteristickými schopnosťami – a premôžte légiu upírov a celú háveď ich maniackych stúpencov.
  • Otvorený svet Redfall - Redfall je naozajstný zážitok od spoločnosti Arkane v bohatom svete, v ktorom sa prelína známe s výnimočným. Prebojujte sa cez okultné základne a nadprirodzené psychické priestory a odhaľte množstvo záhad mesta Redfall.
  • Sekajte nepriateľov spoločne - Redfall plynulo prepája možnosti sólového hrania a hrania viacerých hráčov, vďaka čomu sa môže hráč pustiť do temnoty sám alebo spojiť sily až s tromi priateľmi a spolupracovať vo štvorici. Členovia tímu môžu vyskúšať rôzne načítania hrdinov a kombinovať sily na boj s légiou upírov a ich posadnutými nasledovníkmi.


Hry
Odporúčaný vek18+
LokalizáciaAngličtina
ŽánerAkčný
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.