Menu
Nákupný košík

Resident Evil 2

Resident Evil 2
Resident Evil 2
Resident Evil 2
Resident Evil 2
-45 %
Resident Evil 2
Resident Evil 2
Resident Evil 2
Resident Evil 2
Resident Evil 2
  • Sklad: Skladom
  • Vernostné body: 22
  • Model: PS4pr-0137
  • Váha: 0.20kg
21,99€
39,99€
Cena vo vernostných bodoch: 2200

Žáner definujúce majstrovské dielo na poli videohier - Resident Evil 2 - sa vracia v kompletne prepracovanom vydaní a prináša oveľa hlbší a intenzívnejší herný zážitok. Hra Resident Evil 2, ktorá beží na grafickom engine spoločnosti Capcom (RE Engine) predstavuje svieži návrat klasickej hororovej survival ságy s neuveriteľne realistickou grafikou, pôsobivým audio sprievodom, novou kamerou s pohľadom "cez rameno" a smodernizovaným ovládaním a to vrátane herných módov predstavených v pôvodnej hre.

V hre Resident Evil 2 zažijete veľkolepý návrat herných prvkov, ktoré definovali hernú sériu Resident Evil - klasická akcie, napäté preskúmavanie okolitého sveta, riešenie puzzlov a viac. Hráči sa pripojia k neskúsenému policajtovi menom Leon Kennedy a vysokoškolskej študentke Claire Redfieldovej, ktorých k sebe viaže puto katastrofálnych udalostí v Raccoon City, ktoré premenili miestnu populáciu v smrtiaci zombies. Ako Leon, tak Claire majú v hre svoje vlastné oddelené hrateľné kampane, ktoré hráčom dovolia vidieť príbeh z odlišnej perspektívy. Osud týchto dvoch hráčmi toľko obľúbených postáv je úplne vo Vašich rukách. Pracujte spoločne a odhaľte, čo stojí za desivým útokom na mesto. Dokážete vyviaznuť živí?

Špecifikácie hry:

Nervy drásajúce prepracovanie hororovej klasiky - Hra Resident Evil 2, ktorá je založená na pôvodnom vydaní pre konzolu PlayStation z roku 1998, bola od základov kompletne prepracovaná, aby ponúkla výrazne hlbší herný zážitok.

Úplne nová perspektíva - Nová kamera s pohľadom "cez rameno" a zrekonštruovaná ovládacia schéma prináša moderný herný zážitok.

Desivo realistické vizuály - Hra Resident Evil 2, ktorá bola vyvinutá v grafickom engine RE Engine, prináša úchvatné fotorealistické grafické spracovanie v rozlíšení 4K a ohromujúce nasvietenie zaručujúce intenzívny a atmosférický zážitok.

Čeľte ohavným hordám nepriateľov - Zombies boli privedené k životu vďaka hrozne realistickému efektu mokrej krvi. Zombies reagujúce v reálnom čase teraz získavajú okamžite viditeľné poškodenia - každá guľka sa počíta.

Definujúca hrateľnosť ikonickej hernej série - Vrhnite sa do zbesilého boja s nepriateľom, preskúmajte temné a hrozivé chodby, riešte hádanky na získanie prístupu do rôznych oblastí a zbierajte a využívajte predmety objavené naprieč herným svetom v strašnom neutíchajúcim boji za prežitím.

Spoznajte obľúbené postavy v úplne novom svetle - Pridajte sa k Leonovi a Claire, ktorá hľadá svojho brata uprostred desivej zombie epidémie.

Hrajte ako Leon aj Claire - prevezmite úlohu oboch hlavných protagonistov a spoznajte príbeh z odlišnej perspektívy.
 

Hry
Odporúčaný vek18+
LokalizáciaAngličtina / Nemčina
ŽánerSurvival akcia
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.