Menu
Nákupný košík

Resident Evil 3

Resident Evil 3
Resident Evil 3
Resident Evil 3
Resident Evil 3
-30 % 1 týždeň
Resident Evil 3
Resident Evil 3
Resident Evil 3
Resident Evil 3
Resident Evil 3
  • Sklad: 1 týždeň
  • Vernostné body: 35
  • Model: XBONEpr-0162
  • Váha: 0.20kg
34,99€
49,99€
Cena vo vernostných bodoch: 3500

Staňte sa svedkami vrcholných udalostí v Raccoon City v kompletne prepracovanej hre Resident Evil 3. Toto fanúšikmi vysoko žiadané pokračovanie z legendárnej videohernej franšízy s viac ako 94 miliónmi predaných kópií nadväzuje na oceňovaný titul Resident Evil 2 a prináša zavŕšenie udalostí a príbehu z Raccoon City. Resident Evil 3 so sebou prináša aj nový asymetrický online multiplayer mód 4vs1 Resident Evil Resistance.

V hre Resident Evil 3 uteká členka útvaru S.T.A.R.S. a jedna z najviac ikonických postáv série Jill Valentine z mesta, ktoré je nemilosrdne pohlcované nemŕtvymi a inými desivými stvoreniami. Hra Resident Evil 3, ktorá bola vytvorená za využitie RE Enginu spoločnosti Capcom, prináša modernizovanú hrateľnosť vo vysokom rozlíšení a kombinuje akciu a klasický survival horror.

V hre Resident Evil 3 sa ocitáte v úlohe Jill, ktorá sa snaží o útek zo zamoreného mesta Raccoon City. Dej hry sa odohráva tesne pred a tesne po udalostiach z Resident Evil 2, ktoré vrhajú nové svetlo na kritickú situáciu v meste Raccoon City. Každá nádej na útek je zmarená ďalšia hviezdou série Resident Evil: impozantnou organickou zbraňou Nemesis. Toto brutálne a zároveň veľmi inteligentné monštrum využíva bohatý arzenál zbraní ničivej sily na účely nemilosrdnej eliminácie všetkých preživších členov jednotky S.T.A.R.S. v meste - a Jill predstavuje jeho posledný cieľ ...

Špecifikácie hry:

  • Znovuzrodenie legendy - Resident Evil 3 predstavuje vysoko žiadané prepracovania obľúbenej klasiky z roku 1999.
  • Zblízka a na vlastnej koži - Kamera s pohľadom cez rameno a rekonštruované ovládacia schéma prinesú vylepšenia hrateľnosti a zážitku z hry, ktorý bude ešte oveľa desivejší než kedykoľvek predtým.
  • Odvrátená strana Raccoon City - Zažite kedysi životom pulzujúce mesto z inej perspektívy a staňte sa svedkami desivého prepuknutiu nákazy spôsobenej vírusom T-Virus - biologické zbrane vyvinuté spoločnosťou Umbrella Corporation.
  • Intenzívna akcia sa stretáva s klasickým survival hororom - Postavte sa hrozným protivníkom v nepretržitom boji o prežitie. Napínavé preskúmavanie prostredia, pri ktorom tuhne krv v žilách je doplnené o toľko obľúbené a zábavné puzzle.
  • Nervy drásajúce napätie - RE Engine vytvára fotorealistické apokalyptické prostredie, kde ohyzdné zombies a najrôznejšie hrozivé stvorenia čakajú za každým a veľmi tmavým rohom.


Hry
Odporúčaný vek18+
LokalizáciaAngličtina
ŽánerSurvival akcia
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.