Menu
Nákupný košík

Resident Evil Village

Resident Evil Village
Resident Evil Village
Resident Evil Village
Resident Evil Village
-36 % 1 týždeň
Resident Evil Village
Resident Evil Village
Resident Evil Village
Resident Evil Village
Resident Evil Village
 • Sklad: 1 týždeň
 • Vernostné body: 45
 • Model: PS5-0028
 • Váha: 0.20kg
44,99€
69,99€
Cena vo vernostných bodoch: 4500

Hra má taliansky obal, jazyk aj titulky v hre anglické

Zažite hrôzu o prežitie ako nikdy predtým v Resident Evil Village, ôsmom významnom pokračovaní žánrovo definovanej série Resident Evil.

Úplne nový príbeh, ktorý sa odohráva niekoľko rokov po hrôzostrašných udalostiach v kriticky uznávanom Resident Evil 7 Biohazard, prináša Ethana Wintersa do odľahlej zasneženej dediny plnej rozmanitého obsadenia strašidelných nepriateľov. Po ničivom stretnutí s hrdinom série Resident Evil Chrisom Redfieldom ho Ethan prenasleduje, aby našiel odpovede, ale ocitne sa v úplne novej nočnej more. Moderná konzolová technológia spojená s proprietárnym RE Engine od spoločnosti Capcom poskytuje vizuálny zážitok kombinujúci pulzujúcu akciu s originálnou hororovou hrou na prežitie, ktorá je synonymom série Resident Evil.

Resident Evil Village, využíva najnovšiu technológiu konzol, poskytuje ohromujúcu grafiku a pokrokové technológie na systémoch Playstation 5. Nové herné funkcie sa vracajú k prvkom obľúbeným fanúšikom z predchádzajúcich hier Resident Evil, zatiaľ čo nové mechanizmy ponúkajú väčšiu hĺbku deja počas boja.

Špecifikácie hry:

 • Nová kapitola v príbehu Resident Evil - Tento ôsmy hlavný diel vlajkovej lode série Resident Evil pokračuje v príbehu od kriticky uznávaného Resident Evil 7. S návratom populárnych funkcií a zavedením nových prvkov nebola hrôza prežitia nikdy taká intenzívna.
 • Najnovšia technológia konzol - RE Engine spolu s novými technológiami dostupnými na konzolách Playstation 5 poskytuje hyperpodrobnú grafiku, pokročilé pohlcujúce zvukové vlastnosti a malú dobu načítania, vďaka čomu ožije temná dedina a jej evokujúci obyvatelia z pohľadu prvej osoby.
 • Populárne funkcie Resident Evil - Fanúšikovia môžu v Resident Evil Village spoznať nové funkcie, ktoré sú známe predchádzajúcim hrám Resident Evil, vrátane obchodníka s menom „The Duke“, ktorý umožňuje hráčom nakupovať a predávať predmety, kupovať recepty na výrobu spotrebného materiálu a upravovať zbrane.
 • Známe tváre a noví nepriatelia - Resident Evil známy Chris Redfield sa vracia pod rúškom zdanlivo zlovestných motívov. Ethan tiež narazí na množstvo nových protivníkov obývajúcich záhadnú dedinu, ktorí majú svoje vlastné charakteristické spôsoby útoku.
 • Evolúcia boja - Okrem upútania a útokov na nepriateľov, sa môže Ethan teraz chrániť pred prichádzajúcimi útokmi alebo nakopnúť nepriateľov, aby si získal čas na svoj ďalší ťah, čo vyžaduje, aby hráči ďalej strategizovali najlepší prístup k prežitiu mnohých výziev, ktoré pred nimi stoja.
 • Bonus k oslave 25. výročia - Ako poďakovanie fanúšikom bude Resident Evil Village obsahovať prístup k bezplatnému zážitku pre viacerých hráčov s názvom Resident Evil Re: Verse, ktorý bude k dispozícii pre PlayStation 4, Xbox One a PC. Hviezdne obsadenie fanúšikov obľúbených postáv Resident Evil nastúpi v súbojoch deathmatchov medzi štyrmi a šiestimi hráčmi v ikonických sériách.
 • Hrajte naprieč generáciami - Resident Evil Village bude podporovať upgrade z PlayStation 4 na digitálnu verziu PlayStation 5.


Hry
Odporúčaný vek18+
LokalizáciaAngličtina
ŽánerSurvival akcia
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.