Menu
Nákupný košík

Riders Republic

Riders Republic
Riders Republic
Riders Republic
Riders Republic
-7 % 2-3 dni
Riders Republic
Riders Republic
Riders Republic
Riders Republic
Riders Republic
  • Sklad: 2-3 dni
  • Vernostné body: 65
  • Model: PS5-0005
  • Váha: 0.20kg
64,99€
69,99€
Cena vo vernostných bodoch: 6500

Hra vyžaduje pripojenie k internetu

Dajte do toho všetko. Pripojte sa k bláznovstvo!

Vrhnite sa do masívneho multiplayerového ihriska hry RIDERS REPUBLIC! Spoznajte nových hráčov a súperte s nimi, pretekajte v mnohých adrenalínových aktivitách na bicykli, lyžiach, snowboarde, wingsuite a v raketovom wingsuite. Prežite fantastický jazdecký zážitok voľného pohybu v obrovskom, živom a otvorenom svete, ktorý vždy rezonuje naprieč hráčmi okolo vás. Ponorte sa do ikonických amerických národných parkov, vrátane Bryce, Yosemitského údolia, Mammoth Mountain ... to všetko je tu pre vás!

Spojte sa s priateľmi a súťažte v širokej škále režimov pre viacerých hráčov: pocíťte rýchlosť downhillových závodov, Dominujte na mape v tímových súťažiach, alebo podajte vás najlepší výkon v epických hromadných PvP pretekoch s viac ako 50 ďalšími hráčmi.

Špecifikácie hry:

  • Vrhnite sa do masívneho sociálneho ihriska - nech idete kdekoľvek a kedykoľvek, vždy sa ocitnete medzi ostatnými hráčmi. Od zasnežených hôr, až po vyprahnuté kaňony prejdete niektorými z najúžasnejších destinácií na Zemi: americkými národnými parkami. Bryce Canyon, Yosemite Valley, sekvojové Park, Zionský kaňon, Mammoth Mountain a Grand Teton sú verne prevedené a spojené dohromady, aby vytvorili najunikátnejšie a najživšie ihrisko. Zhromaždite sa v živom sociálnym centre a stretnite sa divokú komunitou ostatných jazdcov. Sledujte ich vzhľad a zručnosti, povedzte len ahoj alebo prejdite okolo, je to na vás.
  • Hrajte spolu alebo proti vašim priateľom - V bláznivých multiplayerových módoch - vychutnajte si plnohodnotný zážitok hry pre viac hráčov s celým radom režimov: Kompetitívne preteky a trikové výzvy: hrateľné v PVP / Co-ope / Sólo. Hromadné štarty: zbesilé preteky pre 50+ hráčov, kde nič nie je mimo limit. Multiplayerové arény: 6x6 tímové PvP zápasy. Online poháre: len pre tých najlepších, vystúpte k nim po rebríčku
  • Zvládnite svoju kariéru a dostaňte sa až na vrchol rebríčka - vytvorte a spoluvytvárajte svojho vlastného jazdca prostredníctvom postupne sa rozvíjajúcej výbavy a definujte všetky aspekty svojho avatara. Či už chcete byť najlepším existujúcim snowboardistom, alebo najrýchlejšia bytosť na dvoch kolesách, všetko je možné. Urobte si meno v rôznych športoch, dostaňte sa v kariérnom režime na vrchol rebríčka a zahájte spoluprácu s legendárnymi sponzormi zo širokej škály outdoorových akčných športov.
  • 50 hráčov súčasne bude zobrazených v Riders Republic na konzolách PS5/Xbox Series a PC, konzoly Xbox One/PS4 budú zobrazovať cez 20 hráčov.

Hry
Odporúčaný vek12+
LokalizáciaAngličtina
ŽánerŠport
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.