Menu
Nákupný košík

Saints Row

Saints Row
Saints Row
Saints Row
Saints Row
-14 % 2-3 dni
Saints Row
Saints Row
Saints Row
Saints Row
Saints Row
 • Sklad: 2-3 dni
 • Vernostné body: 60
 • Model: PS5-0050
 • Váha: 0.20kg
59,99€
69,99€
Cena vo vernostných bodoch: 6000

Vitajte v Santo Ileso, živom fiktívnom meste v srdci amerického juhozápadu. Vo svete plnom zločinu, kde frakcie bez zákona bojujú o moc, sa skupina mladých priateľov púšťa do vlastného zločineckého podniku, keď sa vlastnými rukami dostanú na vrchol. Ako budúci šéf, s Neenom, Kevinom a Elim po svojom boku, vytvoríte The Saints - a vžijete sa do Los Panteros, The Idols a Marshall, keď budete budovať svoje impérium v ​​uliciach Santo Ileso a bojovať o kontrolu nad mestom. Nakoniec je Saints Row príbehom začínajúcej spoločnosti, ide len o to, že podnikanie, v ktorom sa svätí konajú, je zločin.

Zažite najväčšie a najlepšie Saints Row, aké bolo kedy vytvorené; jedinečný rozľahlý svet Santo Ileso s napínavými postrannými ruchmi, kriminálnymi podnikmi a blockbusterovými misiami pri streľbe, šoférovaní a obliekaní krídel na vašej ceste na vrchol.

Vyjadrite sa a uvoľnite svojho vnútorného svätca s najpokročilejšou sadou nástrojov na prispôsobenie, aké ste kedy v hre s otvoreným svetom videli-urobte zo seba svoju postavu, auto a posádku.

Ponorte sa do epických prestreliek a naháňačiek vysokou rýchlosťou a staňte sa svedkami poburujúcich momentov iba v rade svätých v originálnom príbehu, ktorý mapuje pozoruhodný nástup svätých k moci. Užite si slobodu hrania celej kampane s priateľom prostredníctvom bezproblémovej nespútanej kooperatívnej hre, v ktorej môžete súčasne posunúť hranice svojho gangu a vytvárať si vlastné herné momenty.

Špecifikácie hry:

 • Staňte sa svedkami zrodenia svätých - zahrajte si originálny príbeh akčného trháku plný kriminality, mimoriadnych scén a originálnych prekvapení pretkaných humorom.
 • Objavte divné, divoké, západné - ponorte sa do Santo Ileso, najväčšieho a najlepšieho Saints Row vôbec, ktoré sa rozprestiera v deviatich jedinečných štvrtiach obklopených obrovskou majestátnou krásou juhozápadnej púšte.
 • Vybudujte si svoje zločinecké impérium - ovládnite mesto po blokoch, povedzte vojnu proti nepriateľským frakciám a posilnite svoje držanie na ulici dômyselnými zločinnými podnikmi.
 • Používajte zbrane. Veľa zbraní - strieľajte z bokov z revolverov, raketometov alebo sa bite zblízka pomocou pohybov ťažkých váh, doplnených o brutálne zakončenia. Široká škála známych a exotických zbraní, všetky prispôsobiteľné a smrteľne zábavné.
 • Vydajte sa do ulíc a neba - prestrieľajte sa mestskými a púštnymi prostrediami v ktoromkoľvek z automobilov, bicyklov, lietadiel, helikoptér, VTOL, hoverbikov, hoverboardov, motokár alebo si vybavte kombinézu na krídlach.
 • Bezprecedentné prispôsobenie - vytvorte si šéfa svojich snov s najrozsiahlejšou sadou prispôsobenia postáv, akú ste v sérii videli, a potom doplňte vzhľad o neuveriteľné možnosti pre zbrane a vozidlá.
 • Seamless Co-Op - Zažite kedykoľvek s priateľom všetko, čo je v ponuke, prostredníctvom úplne neviazaného co-opu typu drop-in / drop-out, pričom preskočíte potrebu vyviesť každého z vás z mimozemskej akcie. Hrajte pekne spolu alebo si vyskúšajte všetky žarty na spoluhráčovi. Koniec koncov, kto je teraz šéf.


Hry
Odporúčaný vek18+
LokalizáciaAngličtina
ŽánerAkčný
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.