Menu
Nákupný košík

Shadow Warrior

Shadow Warrior
Shadow Warrior
Shadow Warrior
Shadow Warrior
Nie je skladom
Shadow Warrior
Shadow Warrior
Shadow Warrior
Shadow Warrior
Shadow Warrior
  • Sklad: Nie je skladom
  • Vernostné body: 40
  • Model: XBONEpr-0007
  • Váha: 0.20kg
39,99€
Cena vo vernostných bodoch: 4000

Keď Lo Wang, šógun spoločnosti Zilla Enterprises, dostane rozkaz získať legendárnu katanu zvanú Nobitsura Kage, jeho problémy tým len začínajú. Je zradený, ponechaný napospas osudu a zisťuje, že s týmto mečom majú čo do činenia zlovestný bohovia, ktorí chcú priblížiť náš svet na pokraj zničenia.

Majstrovským využívaním strelných zbraní, meče, mágie a dôvtipu musí Lo Wang odhaliť pravdu skrývajúcu sa za diabolskou inváziou a vyhnať zlo späť do temnôt.

Špecifikácie hry:

  • Shadow Warrior sa vracia: Nenásilné spojenie hrateľnosti klasických strieľačiek z vlastného pohľadu, napínavej akcie a vynaliezavých súbojov s moderným prerozprávaním Lo Wangových povestných skutkov.
  • Elegantné šermovanie: Taste svoju legendárnu katanu a pomocou presne zacielených švihov rozsekajte nepriateľa alebo vykonajte plynulé kombo alebo niektorý zo špeciálnych útokov a Zmasakrujte celú hordu zúrivých protivníkov.
  • Vylepšitelné zbrane: Využite každú zbraň zo svojho impozantného arzenálu - od štýlových revolverov a štvorhlavňových brokovníc po výbušné šípky do kuší a laserom navádzané rakety. Unikátnymi vylepšeniami môžete znásobiť silu zbraní, zvýšiť ich rýchlosť alebo pridať ničivé alternatívne možnosti útoku.
  • Mystické schopnosti: Prostredníctvom mystických schopností chráňte seba a paralyzujte svojich nepriateľov. Alebo sa chopte ich uťatých hláv a ešte stále tlčúcich sŕdc a zrazte ich do kolien.
Hry
Odporúčaný vek18+
LokalizáciaAngličtina
ŽánerAkčný
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.