Menu
Nákupný košík

Sonic Colours Ultimate

Sonic Colours Ultimate
Sonic Colours Ultimate
Sonic Colours Ultimate
Sonic Colours Ultimate
-8 % 2-3 dni
Sonic Colours Ultimate
Sonic Colours Ultimate
Sonic Colours Ultimate
Sonic Colours Ultimate
Sonic Colours Ultimate
 • Sklad: 2-3 dni
 • Vernostné body: 36
 • Model: XBONEpr-0201
 • Váha: 0.20kg
36,99€
39,99€
Cena vo vernostných bodoch: 3600

Pripojte sa k Sonicovi vo vysokorýchlostnom dobrodružstve na celý život! Zlý Dr. Eggman vybudoval gigantický medzihviezdny zábavný park plný neuveriteľných jázd a farebných atrakcií - poháňa ho však zajatou mimozemskou rasou „Wisps“.

Využite Sonicovu rýchlosť blesku a osloboďte Wispsovcov a spoznajte tajomstvá ich úžasných síl pri objavovaní šiestich jedinečných farebných svetov, z ktorých každý je plný nebezpečných nepriateľov a prekážok, ktoré musíte prekonať.

Teraz s ohromujúcimi upscalovanými vizuálmi, ďalšími funkciami, novým herným režimom a vylepšenou hrateľnosťou - je to zážitok Ultimate Sonic Colors. Sonic bude testovaný na tejto vzrušujúcej ceste za oslobodením Wispsov - ale s ich pomocou a aj vašou je to test, ktorý zvládne s lietajúcimi farbami!

Špecifikáce hry:

 • ZVUKOVÁ RÝCHLOSŤ A NON-STOP AKCIA
  Zrýchlite na adrenalínovú super rýchlosť, priblížte náročné svety a manévrujte cez nebezpečné prekážky. Načasujte svoje útoky perfektne, aby ste nabili energiu a dosiahli rýchlosť Super Sonic.
 • MEDZIHVIEZDNY ZÁBAVNÝ PARK
  Preskúmajte a zažite dobrodružstvo v pohlcujúcich prostrediach, ako je Sweet Mountain plná nádherných sladkostí alebo akváriový park plný morského života a nespočetné množstvo bazénov - všetko okolo tajomného astro-zábavného parku.
 • WISP POWER-UPS
  Transformujte Sonica tým, že využijete úžasnú mimozemskú silu Wispsov, aby ste porazili nepriateľov a odhalili tajomstvá medzihviezdneho zábavného parku. Prejdite pevnými objektmi a objavte alternatívne cesty pomocou nového Jade Ghost Wisp.
 • LEPŠIE AKO KEDYKOĽVEK PREDTÝM
  Kompatibilné s konzolami novej generácie a teraz farebnejšie ako kedykoľvek predtým s vylepšeným vizuálnym a grafickým spracovaním (4K na PS4 a XB1), výkonom Ulta-Smooth 60 snímok za sekundu na PS4 a XB1, zdokonalenými ovládacími prvkami a mnohými ďalšími vylepšeniami hry.
 • REŽIM „RIVAL RUSH“
  Vyskúšajte svoje schopnosti a choďte proti Metal Sonicovi. Prekonávajte rekordy a vyhrávajte, aby ste odomkli odmeny.


Hry
Odporúčaný vek7+
LokalizáciaAngličtina
ŽánerSkákačka
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.