Menu
Nákupný košík

Sonic Forces

Sonic Forces
Sonic Forces
Sonic Forces
Sonic Forces
-18 % 1 týždeň
Sonic Forces
Sonic Forces
Sonic Forces
Sonic Forces
Sonic Forces
  • Sklad: 1 týždeň
  • Vernostné body: 33
  • Model: PS4-0087
  • Váha: 0.20kg
32,99€
39,99€
Cena vo vernostných bodoch: 3300

Sonic Forces je príbehom slávnej postavy Sonic the Hedgehog, ktorý vedie silu odporu proti doktorovi Eggmannovi, ktorý prevzal vládu nad svetom za pomoci svojej armády robotov a nového mysteriózneho darebáka menom Infinite.

Hrateľnosť Sonic Forces je podobná ako v hre Sonic Generations, pričom hráči majú možnosť si zvoliť medzi klasickým a moderným Sonicom. V prvom prípade na hráča čaká nostalgická hrateľnosť z bočného pohľadu v 2.5D, ktorá je známa z originálnych Sonic hier pre Sega Genesis. V prípade moderného štýlu sa hráči môžu tešiť na trojrozmernú hrateľnosť podobnú ako u hier ako Sonic Unleashed a Sonic Colors. Navyše prináša Sonic Forces ešte tretí mód "Avatar", v ktorom si svoju postavu sami vytvoríte a hrateľnosť si tak sami prispôsobíte.

Hry
Odporúčaný vek7+
LokalizáciaAngličtina
ŽánerSkákačka
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.