Menu
Nákupný košík

Sonic Frontiers

Sonic Frontiers
Sonic Frontiers
Sonic Frontiers
Sonic Frontiers
Novinka -14 % Predobjednávka
Sonic Frontiers
Sonic Frontiers
Sonic Frontiers
Sonic Frontiers
Sonic Frontiers
  • Sklad: Predobjednávka
  • Vernostné body: 60
  • Model: PS4pr-0236
  • Váha: 0.20kg
59,99€
69,99€
Cena vo vernostných bodoch: 6000

V najnovšom vysokorýchlostnom dobrodružstve ježka Sonica sa stretávajú celé svety! Pri hľadaní stratených smaragdov Chaosu uviazne Sonic na starobylom ostrove plnom neobvyklých tvorov. Prebojuj sa hordami mocných nepriateľov a preskúmaj strhujúci svet plný akcie, dobrodružstva i záhad.

Špecifikácie hry:

  • Zaži Sonica ako nikdy predtým - Akceleruj do nových výšin a okús vzrušenie z vysokej rýchlosti a plošinovkovej voľnosti, zatiaľ čo sa budeš preháňať po piatich obrovských ostrovoch Starfall. Staňte sa Sonicom a vydajte sa na cestu za tajomstvom pozostatkov starovekej civilizácie sužovanej robotickými hordami. Vydajte sa zachrániť svojich priateľov a záhadných obyvateľov Starfall Islands pred kolosálnou, mechanizovanou hrozbou, len s niekoľkými otázkami a hlasom bez tela, ktorý vás bude viesť.
  • Rýchlejší ako kedykoľvek predtým - Vrhni sa do dobrodružstva, ovládni silu Prastarých a zastav týchto nových tajomných nepriateľov v tvrdom boji. Toto je evolúcia Sonicových hier!
  • Kybernetický boj - Objavujte portály roztrúsené po celom ostrove a vydajte sa do úrovní kybernetického priestoru cez portály roztrúsené po ostrovoch s charakteristickou 3D platformou pri rýchlostiach Sonic, nabitou výzvami na otestovanie vašich schopností.
  • Vyzvite sa v kybernetickom priestore - Prostredníctvom temného príbehu naplneného vzájomnou láskou dvoch sestier a sebaobetovaním odhaľujú Briar s Lute pravdu o sebe samých i svojich nových schopnostiach a pri tom vzájomne spolupracujú a zostávajú verné svojmu neporušiteľnému putu.


Hry
Odporúčaný vek7+
LokalizáciaAngličtina
ŽánerSkákačka
Dátum vydania08.11.2022
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.