Menu
Nákupný košík

Terminator: Resistance

Terminator: Resistance
Terminator: Resistance
Terminator: Resistance
Terminator: Resistance
-20 %
Terminator: Resistance
Terminator: Resistance
Terminator: Resistance
Terminator: Resistance
Terminator: Resistance
  • Sklad: Skladom
  • Vernostné body: 32
  • Model: XBONE-0127
  • Váha: 0.20kg
31,99€
39,99€
Cena vo vernostných bodoch: 3200

Hra má taliansky obal, jazyk aj titulky v hre anglické

Terminator: Resistance je oficiálne licencovaná strieľačka z pohľadu prvej osoby, zasadená do obdobia "Budúcej vojny", ktoré bolo iba naznačené v ikonických filmoch Jamesa Camerona Terminátor a T2: Súdny deň. Tento príbeh sa odohráva v postapokalyptickom Los Angeles, takmer 30 rokov po Súdnom dni a vystupuje v ňom úplne nový hrdina zo sveta Terminátorov: Jacob Rivers, vojak hnutia odporu, ktoré vedie John Connor. Hoci je Jacob len obyčajný vojak, čoskoro zistí, že sa priamo na neho zamerala najnovšia hrozba zo Skynetu a označila ho pre termináciu! Skynetu je možno súdené vojnu prehrať, ale čo to bude stáť Jacoba? Zažite udalosti, ktoré viedli k rozhodujúcej finálnej bitke o osud ľudstva vo vojne proti strojom!

Špecifikácie hry:

  • Vyberte si, akým akčným hrdinom chcete byť! Vybavte sa epickým arzenálom zbraní a môžete sa prestrieľať alebo preplížiť (s pomocou odstreľovačky) rozsiahlymi prostrediami! Svet už nie je tak zhovievavý ako predtým, takže budete musieť hľadať materiály, ktoré vám pomôžu. Ak nedokážete nájsť to, čo hľadáte, potom bude lepšie, keď si sami vyrobíte.
  • Zmeňte osud ľudstva! Ochráňte nesúrodú partiu preživších, z ktorých každý má svoje vlastné motívy a príbeh. Vaše činy počas hry budú mať dopad na ich prežitie a zmení koniec hry, ku ktorému sa dostanete.
  • Povstaňte proti strojom! Bojujte proti rade ikonických nepriateľov z filmov, vrátane T-800 a tiež množstvu nepriateľov, ktorí sú vo svete Terminátorov noví!

XBOX SALE

Hry
Odporúčaný vek15+
LokalizáciaJazyk: ENG Titulky: ENG,FR,GER,ITA,PL,PT,ESP
ŽánerStrieľačka
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.