Menu
Nákupný košík

The Callisto Protocol

The Callisto Protocol
The Callisto Protocol
The Callisto Protocol
The Callisto Protocol
-14 % 2-3 dni
The Callisto Protocol
The Callisto Protocol
The Callisto Protocol
The Callisto Protocol
The Callisto Protocol
  • Sklad: 2-3 dni
  • Vernostné body: 60
  • Model: PS4pr-0238
  • Váha: 0.20kg
59,99€
69,99€
Cena vo vernostných bodoch: 6000

V tejto príbehovej hororovej hre na prežitie z pohľadu tretej osoby zasadenej 300 rokov v budúcnosti sa hráč ujme roli Jacoba Lee - obeti osudu uvrhnutej do väznice Black Iron s maximálnou ostrahou na Jupiterovom mesiaci Callisto. Keď sa väzni začnú meniť v obludné stvorenia, väznica sa ocitne v chaose. Aby Jacob prežil, musí sa prebojovať do bezpečia a utiecť z väznice Black Iron, pri čom musí odhaliť temné a znepokojivé tajomstvá, pochované pod povrchom Callisto. Pomocou jedinečnej kombinácie streľby a kontaktného boja si bude Jacob musieť prispôsobiť taktiku, aby mohol bojovať proti rýchlo sa vyvíjajúcim stvoreniam, zatiaľ čo bude hľadať nové zbrane, vybavenie a schopnosti, aby zdolal rastúcu hrozbu a utiekol hrozbám Jupiterovho mesiaca smrti.

Špecifikácie hry:

  • Hororová technika - The Callisto Protocol je pojatie hororu novej generácie z motgu Glena Schofielda. Táto hra kombinuje atmosféru, napätie a brutalitu s desivými okamžikmi bezmocnosti a pohltí hráčov napínavým príbehom v ktorom nevyslovené hrôzy čakajú na každom rohu.
  • Odhaľte tajomstvo zjednotenej jupiterskej spoločnosti - Hra The Callisto Protocol, zasadená na Jupiterov mŕtvy mesiac Callisto v roku 2320 zasadí hráčov do role Jaxoba Lee, väzňa v Black Iron. Keď sa mesiac kvôli záhadnej epidémii ocitne v chaose, musí Jacob čeliť svojim najtemnejším obavám a poraziť krvilačné stvorenia, ktoré ho prenasledujú, zatiaľ čo bude odhaľovať temné záhady v srdci mocnej Zjednotenej jupiterskej spoločnosti.
  • Ovládnite brutálne strategické súboje - The Callisto Protocol vyzve hráčov, aby ovládli strhujúcu kombináciu kontaktného aj streleckého súboja, vrátane gravitačnej zbrane, s ktorých pomocou kedysi dozorci z Black Iron ovládali väzeňské obyvateľstvo. Hráči budú nútení postaviť sa groteskným súperom pekne z blízka, usekávať im končatiny, odstreľovať im nohy a kreatívne používať všetko, čo budú mať k dispozícii, aby prežili každý stret na život a nasmrť.
  • Prežite izoláciu na Jupiterovom mŕtvom mesiaci - Callisto, jedno z najnebezpečnejších, najizolovanejších prostredí vo vesmíre, zhliada na Jacobov zúfalý boj o prežitie. Hráči musia bojovať nie len s hrôzami väznice Black Iron, ale tiež proti storočia starým tajomstvám, ktoré zužujú Jupiterov dlho mŕtvy mesiac, a to na povrchu i pod ním.


Hry
Odporúčaný vek18+
LokalizáciaAngličtina
ŽánerSurvival akcia
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.