Menu
Nákupný košík

The Callisto Protocol

The Callisto Protocol
The Callisto Protocol
The Callisto Protocol
The Callisto Protocol
Nie je skladom
The Callisto Protocol
The Callisto Protocol
The Callisto Protocol
The Callisto Protocol
The Callisto Protocol
  • Sklad: Nie je skladom
  • Vernostné body: 60
  • Model: PS4pr-0238
  • Váha: 0.20kg
69,99€
Cena vo vernostných bodoch: 6000

V tejto príbehovej hororovej hre na prežitie z pohľadu tretej osoby zasadenej 300 rokov v budúcnosti sa hráč ujme roli Jacoba Lee - obeti osudu uvrhnutej do väznice Black Iron s maximálnou ostrahou na Jupiterovom mesiaci Callisto. Keď sa väzni začnú meniť v obludné stvorenia, väznica sa ocitne v chaose. Aby Jacob prežil, musí sa prebojovať do bezpečia a utiecť z väznice Black Iron, pri čom musí odhaliť temné a znepokojivé tajomstvá, pochované pod povrchom Callisto. Pomocou jedinečnej kombinácie streľby a kontaktného boja si bude Jacob musieť prispôsobiť taktiku, aby mohol bojovať proti rýchlo sa vyvíjajúcim stvoreniam, zatiaľ čo bude hľadať nové zbrane, vybavenie a schopnosti, aby zdolal rastúcu hrozbu a utiekol hrozbám Jupiterovho mesiaca smrti.

Špecifikácie hry:

  • Hororová technika - The Callisto Protocol je pojatie hororu novej generácie z motgu Glena Schofielda. Táto hra kombinuje atmosféru, napätie a brutalitu s desivými okamžikmi bezmocnosti a pohltí hráčov napínavým príbehom v ktorom nevyslovené hrôzy čakajú na každom rohu.
  • Odhaľte tajomstvo zjednotenej jupiterskej spoločnosti - Hra The Callisto Protocol, zasadená na Jupiterov mŕtvy mesiac Callisto v roku 2320 zasadí hráčov do role Jaxoba Lee, väzňa v Black Iron. Keď sa mesiac kvôli záhadnej epidémii ocitne v chaose, musí Jacob čeliť svojim najtemnejším obavám a poraziť krvilačné stvorenia, ktoré ho prenasledujú, zatiaľ čo bude odhaľovať temné záhady v srdci mocnej Zjednotenej jupiterskej spoločnosti.
  • Ovládnite brutálne strategické súboje - The Callisto Protocol vyzve hráčov, aby ovládli strhujúcu kombináciu kontaktného aj streleckého súboja, vrátane gravitačnej zbrane, s ktorých pomocou kedysi dozorci z Black Iron ovládali väzeňské obyvateľstvo. Hráči budú nútení postaviť sa groteskným súperom pekne z blízka, usekávať im končatiny, odstreľovať im nohy a kreatívne používať všetko, čo budú mať k dispozícii, aby prežili každý stret na život a nasmrť.
  • Prežite izoláciu na Jupiterovom mŕtvom mesiaci - Callisto, jedno z najnebezpečnejších, najizolovanejších prostredí vo vesmíre, zhliada na Jacobov zúfalý boj o prežitie. Hráči musia bojovať nie len s hrôzami väznice Black Iron, ale tiež proti storočia starým tajomstvám, ktoré zužujú Jupiterov dlho mŕtvy mesiac, a to na povrchu i pod ním.


Hry
Odporúčaný vek18+
LokalizáciaAngličtina
ŽánerSurvival akcia
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.