Menu
Nákupný košík

The Elder Scrolls 5: Skyrim (Special Edition)

The Elder Scrolls 5: Skyrim (Special Edition)
The Elder Scrolls 5: Skyrim (Special Edition)
The Elder Scrolls 5: Skyrim (Special Edition)
The Elder Scrolls 5: Skyrim (Special Edition)
Nie je skladom
The Elder Scrolls 5: Skyrim (Special Edition)
The Elder Scrolls 5: Skyrim (Special Edition)
The Elder Scrolls 5: Skyrim (Special Edition)
The Elder Scrolls 5: Skyrim (Special Edition)
The Elder Scrolls 5: Skyrim (Special Edition)
 • Sklad: Nie je skladom
 • Vernostné body: 40
 • Model: XBONEpr-0069
 • Váha: 0.20kg
39,99€
Cena vo vernostných bodoch: 4000

Hra má nemecký obal, jazyk aj titulky v hre anglické

Balenie obsahuje základnú hru The Elder Scrolls 5: Skyrim a datadisky The Elder Scrolls 5 Skyrim: Dawnguard, The Elder Scrolls 5 Skyrim: Dragonborn a The Elder Scrolls 5 Skyrim: Heartfire.

Víťaz viac ako 200 cien hry roka, The Elder Scrolls 5: Skyrim Special Edition privádza k životu epické fantasy s omračujúcimi detailmi. Táto edícia zahŕňa kritikmi vychválenú hru a prídavky s úplne novými prvkami, grafikou a efektmi, objemové lúče, dynamickú hĺbku poľa, priestorové vyobrazenie odrazov a omnoho viac. Hra The Elder Scrolls 5: Skyrim Special Edition na next-gen konzoly taktiež prinesie plnú silu modov. Uvidíte nové questy, prostredia, postavy, dialógy, brnenia, zbrane a viac - s modmi neexistujú žiadne limity.

The Elder Scrolls 5 Skyrim

Ďalšia kapitola Elder Scrolls ságy prichádza. Skyrim robí revolúciu vo svete fantasy, vytvára epos s otvoreným svetom a oživuje komplexný virtuálny svet, ktorý je otvorený k preskúmaniu, tak ako len chcete.

Ríša Tamriel stojí na rázcestí. Kráľ Skyrimu bol zavraždený. Vznikajú spojenectvá a kladú požiadavky na trón. Uprostred tohto konfliktu sa prebúdza ďaleko nebezpečnejšie, staroveké zlo. Draci, dlho stratení, sa vrátili do Tamrielu. Budúcnosť Skyrimu, i samotnej Ríše, visí na vlásku a očakáva na príchod Dragonborna, ktorého príchod bol predpovedaný, hrdinu, ktorý sa narodil so silou hlasu, a jediného, kto sa môže postaviť drakom.

 • Skyrim prináša fantasy epos v otvorenom hernom svete, tlačiac hru a technológiu virtuálneho sveta do nových výšin.
 • Hrajte za ľubovoľný typ postavy, aký si len viete predstaviť a robte, čo chcete. Legendárna sloboda voľby, rozprávanie a dobrodružstvo série The Elder Scrolls je realizované ako nikdy predtým.
 • Nový herný engine v Skyrim oživuje komplexný virtuálny svet s oblakmi plávajúcimi po oblohe, rozoklanými horami, rušnými mestami, sviežimi poľami a starovekými dungeonmi.
 • Vyberte si zo stoviek zbraní, kúziel a schopností. Nový systém postáv umožňuje hrať ako chcete a definovať sa svojimi činmi.
 • Bojujte so starovekými drakmi, ako nikdy predtým. Ako Dragonborn sa naučte ich tajomstvá a využite ich silu vo svoj prospech.

The Elder Scrolls 5 Skyrim: Dawnguard

 • Rozšírte rady Strážcov úsvitu, vyzbrojte sa úplne novými kušami a vyrobte si vlastné šípy, šípky a zbrane z dračích kostí. Používajte nové zbrane, zbroje, kúzla a revy, napríklad roztrhanie duší, prostredníctvom ktorého roztrháte dušu svojich nepriateľov a zmeníte ich na svojich služobníkov.
 • Pridajte sa k hrôzam noci a staňte sa pánom upírov. Lietajte nad zemou, meňte sa na netopierov, vysávajte životnú silu zo svojich protivníkov a užívajte mnohé ďalšie špeciálne schopnosti. Pán upírov má vlastný systém vylepšiteľných schopností.
 • Vlkolaci majú teraz vlastný systém vylepšiteľných schopností, ako sú zverská sila, zverská energia a divoké nasýtenie.
 • Vyberte si jednu z dvoch rozsiahlych pevností, ktoré môžete obsadiť a postupne vylepšovať (hrad Volkihar, alebo pevnosť Strážcov úsvitu). Objavte stratené údolie a navštívte novú sféru Oblivionu - Mohylu duší. Bojujte proti novým nepriateľom, ako sú Death Hounds, Gargoyles, Armored trolls, či noví upíri a draci.
 • Navšíivte Ratway v Riftene a vyhľadajte ženu, ktorá dokáže zmeniť Váš vzhľad (nielen účes, ale i tvár).
 • V Skyrime teraz môžete bojovať na blízko i na diaľku priamo z konského sedla.

The Elder Scrolls 5 Skyrim: Dragonborn

V oficiálnom rozšírení pre The Elder Scrolls 5: Skyrim Vás čaká cesta z Morrowindu na pobrežný ostrov Solstheim. Spoznajte nové mestá a dungeony a splňte nové úlohy na svojom putovaní vyprahnutými pustatinami a ľadovcovými údoliami tejto novej krajiny. Staňte sa mocnejšími vďaka pokrikom, ktoré oberajú Vašich nepriateľov o vôľu bojovať a dokonca krotia drakov. Váš osud a osud Solstheimu visí na vlásku, pretože musíte čeliť svojmu najnebezpečnejšiemu protivníkovi, prvému Dragonborn-ovi.

 • Zanechajte za sebou provincie Skyrimu a vydajte sa na pobrežný ostrov Solstheim. Stretnite temných elfích osadníkov z Raven Rock a domorodých Skaalov v snahe rozlúštiť záhadu Dragonbornovho návratu.
 • Využite silu hlasu proti prvému Dragonbornovi. Naučte sa nové pokriky a kúzla, vrátane Dragon Aspect, ktoré Vám umožňuje získať silu draka, rozdávať kolosálne rany a posilniť ostatné pokriky.
 • Objavte temné sily na ceste do novej oblasti Daedric. Zbierajte knihy zakázaných znalostí a vyberte si nové kombinácie Vašich schopností a zručností.
 • Vystrojte sa zbrojou v Bonemold a Chitin a zbraňami Stalhrim, skôr ako sa vydáte do nespočetných dungeonov. Bojujte proti hrozivým nepriateľom ako sú Ash Spawn, Rieklings a ďalšie.

The Elder Scrolls 5 Skyrim: Hearthfire

S datadiskom The Elder Scrolls 5 Skyrim: Heartfire si môžete kúpiť pozemok a postaviť svoj vlastný dom od základov, od jednoduchého jednoizbového domčeka po rozľahlé sídlo so zbrojnicou, alchymistickou vežou, stajňou, záhradou a ďalšími. Používajte úplne nové nástroje, ako sú kresliaca doska a tesársky stôl a premieňajte kameň z lomu, hlinu a guľatinu na stavby a nábytok. Môžete dokonca premeniť svoj dom na domov adoptovaním detí.

 • Vyberte si pozemok v soľných močiaroch Hjaalmarch, pralesoch Falkreath, alebo v obrovskej tundre The Pale. Pre ambicióznejších vlastníkov pôdy je tu možnosť zakúpiť si viacero parciel a začať stavať svoje impérium.
 • Rozšírte svoj domov s radom kombinácií izieb vrátane zbrojnice, alchymistickej veže, kuchyne, miestnosti pre trofeje a ďalších. Pestujte rastliny v novom skleníku, chovajte ryby v rybej liahni, ubytujte svojho čarodejníka v kúzelnej veži, alebo vyobrazte posledné víťazstvo v miestnosti pre trofeje. Pridať môžete ďalšie miestnosti ako stajne, mlyny, huty, záhrady a ďalšie.
 • Chráňte svoj domov pred nechcenými návštevníkmi, ako sú nájazdy únoscov, ozbrojení banditi a nákaza Skeeverov. Zmeňte svojich prívržencov na svojich služobníkov, aby ste vylepšili ochranu svojho domova. Alebo ak potrebujete ďalšiu pomoc, najmite si osobného barda, alebo pohoniča aby zmiernil ťažkosti spojené s vlastníctvom nehnuteľnosti.
 • Zmeňte svoj dom na domov s úplne novým systémom adopcie. Adoptujte si deti a objavujte nové spôsoby interakcie s rodinou. Hrajte sa s deťmi, umožnite im chovať domáce zvieratá a získajte nové bonusy za to, že máte rodinu.
XBOX SALE
Hry
Odporúčaný vek18+
LokalizáciaAngličtina/Nemčina
ŽánerRPG
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.