Menu
Nákupný košík

The Evil Within 2

The Evil Within 2
The Evil Within 2
The Evil Within 2
The Evil Within 2
Nie je skladom
The Evil Within 2
The Evil Within 2
The Evil Within 2
The Evil Within 2
The Evil Within 2
  • Sklad: Nie je skladom
  • Vernostné body: 30
  • Model: PS4pr-0108
  • Váha: 0.20kg
29,99€
Cena vo vernostných bodoch: 3000

Hra The Evil Within 2 privádza vďaka unikátnej zmesi psychologického a survival hororu vychvaľovaný franchisu na novú úroveň.

Ocitáte sa v úlohe nie práve skúseného detektíva menom Sebastian Castellanos a dostávate príležitosť priamo sa podieľať na záchrane svojej dcéry. V okamihu sa prebúdzate vo svete plnom tých najdesivejších nočných môr. Aby ste dokázali priviesť vašu dcéru späť, budete musieť najprv odhaliť temné počiatky jedného kedysi idylického mestečka. Príšerné hrozby na vás čakajú za každým rohom, zatiaľ čo svet okolo vás prechádza nespočetnými deformáciami a pokrivením. Budete ťažkostiam čeliť s hlavou vztýčenou a pozriete sa hrôze do očí alebo sa radšej rozhodnete pre tichý priechod všadeprítomnými tiene?

Detektív Sebastian Castellanos prišiel o všetko, rovnako ako o svoju dcéru, Lily. Aby ju zachránil, je prinútený spolupracovať s tajomnou spoločnosťou Mobius, ktorá je priamo zodpovedná za zničenie Sebastianova skoršieho života. Sebastian musí zostúpiť do jednej z ich príšerných výtvorov - do znepokojujúceho sveta Union. Desivé a smrteľné hrozby číhajú za každým rohom a Sebastian sa musí spoliehať na svoju inteligenciu, aby bol schopný prežiť. Jedinou cestou von je cesta dovnútra ...

Špecifikácie hry:

  • Príbeh vykúpenia. Sebastian musí zostúpiť do nočnej mory, aby získal späť svoj život a rodinu.
  • Objavujte desivé oblasti. Preskúmavajte všetko, na čo si trúfnete, vo svete, kde nič nie je také, ako sa na prvý pohľad môže zdať.
  • Zvoľte si, ako prežiť. Zaútočte z tieňov, utekajte ako o život alebo namierte svoje zbrane s limitovanými nábojmi.
  • Čelte hororovým nepriateľom. Prežite strety sa sadistickými nepriateľmi a stretnite sa s postavami, ktoré vás dovedú - či nedovedú - na správnu cestu k vykúpeniu.
  • Vnútorný horor a napätie. Vstúpte do pokriveného sveta naplneného strachom a úzkosťou, ktoré na vás dýchajú stále a všade.
Hry
Odporúčaný vek18+
LokalizáciaAngličtina
ŽánerSurvival akcia
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.