Menu
Nákupný košík

The Lord of the Rings: Gollum

The Lord of the Rings: Gollum
The Lord of the Rings: Gollum
The Lord of the Rings: Gollum
The Lord of the Rings: Gollum
Novinka -8 % Predobjednávka
The Lord of the Rings: Gollum
The Lord of the Rings: Gollum
The Lord of the Rings: Gollum
The Lord of the Rings: Gollum
The Lord of the Rings: Gollum
  • Sklad: Predobjednávka
  • Vernostné body: 60
  • Model: PS5-0078
  • Váha: 0.20kg
59,99€
64,99€
Cena vo vernostných bodoch: 6000

The Lord of the Rings: Gollum je oficiálna adaptácia inšpirovaná literárnymi dielami J. R. R. Tolkiena.

Už nemá čo stratiť... Ako ďaleko bude ochotný zájsť, aby získal svojho milášška?

The Lord of the Rings: Gollum sa odohráva súbežne s udalosťami zo Spoločenstva prsteňa. Ide o akčnú dobrodružnú hru a epický interaktívny zážitok. Zahráte si za záhadného Gluma, ktorý sa vydáva na nebezpečnú cestu, a budete svedkami toho, ako vyzrel na najmocnejšie postavy Stredozeme.

Špecifikácie hry:

  • DOPOSIAĽ NEVYROZPRÁVANÝ PRÍBEH - Prežil nebezpečenstvo, o ktorých by sa väčšina neodvážila hovoriť, a to hnaný jedinou túžbou - znovu držať v rukách to, čo mu bolo ukradnuté. Hoci je jeho zúfalé hľadanie ústrednou súčasťou príbehu rozprávaného J. R. R. Tolkienom, jeho cestou sa nikto zatiaľ podrobne nezaoberal. Sledujte vôbec prvýkrát doposiaľ nerozprávaný príbeh Gluma, ktorý je neuveriteľne verný knihám. Od úteku z Mordoru, kde unikol Ústam Sauronovým a démonickému pavúkovi Odule, až po žaláre elfovho kráľa Thranduila, Legolasovho otca, prežil Glum na svojej neobyčajnej ceste mnohé dobrodružstvá a stretnutia.
  • AKCIA A ĽSTIVOSŤ - Glum bol po stovky rokov poškodzovaný Prsteňom a vyvinul si vďaka tomu neobyčajnú obratnosť a bystrý dôvtip. Túto jeho jedinečnú schopnosť môžete využiť na objavovanie legendárnych miest a závratných výšok. Nájdite si cestu okolo škriatkov, až budete šplhať na Temnú vežu Barad-dur, a prekĺznite elfom v tajomnom Temnom hvozde. Glum síce nie je žiadny bojovník, ale keď sa naskytne príležitosť, dokáže neopatrného nepriateľa uškrtiť... alebo nájsť kreatívnejší a menej riskantný spôsob, ako sa vyzliecť zo šlamastiky.
  • JEDNA POSTAVA, DVE OSOBNOSTI - Glum je jednou z najzaujímavejších postáv sveta Pána prsteňov. Za tých 500 rokov zažil udalosti, ktoré by zlomili aj tie najodolnejšie bytosti. Glum sa neláme, ale ohne sa, prispôsobí sa... Trýznený svojou rozdvojenou osobnosťou dokáže byť zlý a podlý ako Glum, ale zároveň priateľský a obozretný ako Smeagol. Je len na vás, aby ste rozhodli, ktorá z jeho osobností preváža v ťažkých morálnych voľbách, od ktorých sa bude odvíjať budúcnosť vašich neistých spojenectiev.


Hry
Odporúčaný vek15+
LokalizáciaAngličtina
ŽánerAkčná adventúra
Dátum vydania01.03.2023
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.