Menu
Nákupný košík

Watch Dogs Legion

Watch Dogs Legion
Watch Dogs Legion
Watch Dogs Legion
Watch Dogs Legion
2-3 dni
Watch Dogs Legion
Watch Dogs Legion
Watch Dogs Legion
Watch Dogs Legion
Watch Dogs Legion
  • Sklad: 2-3 dni
  • Vernostné body: 70
  • Model: PS5-0002
  • Váha: 0.20kg
69,99€
Cena vo vernostných bodoch: 7000

Vitajte v hnutí odporu!

V blízkej budúcnosti Londýn čelí zániku. Po zničujúcich teroristických útokoch na mesto, všadeprítomný autoritársky štát utláča ľudí, skorumpovaná súkromná vojenská spoločnosť kontroluje ulice a silný zločinný syndikát vykorisťuje bezbranných. Osud Londýna leží vo vašich rukách a na vašej schopnosti naverbovať ľudí do hnutia odporu a bojovať.

WATCH DOGS: LEGION prináša doposiaľ nevídanú hernú inováciu, ktorá vám umožňuje verbovať nováčikov a hrať za kohokoľvek, koho vidíte v kultovom meste Londýn. Každá jednotlivá postava v otvorenom svete je hrateľná a každá má svoj príbeh, osobnosť a schopnosti, ktoré vám pomôžu prispôsobiť svoj vlastný jedinečný tím. Naverbujte svojich priateľov a zapojte sa do boja v online hre pre viacerých hráčov, aby ste získali späť Londýn v kooperatívnych misiách pre štyroch hráčov, výzvach na konci hry a špeciálnych režimoch a udalostiach.

Hromadný dohľad, súkromné armády ovládajúce ulice, organizovaný zločin... Dosť! Je čas skončiť útlak. Naverbujte komplexné hnutie odporu, aby ste zvrhli oportunistov, ktorí ničia toto kedysi skvelé mesto. Osud Londýna spočíva na vás.

Špecifikácie hry:

  • Hrajte za kohokoľvek - Naverbujte kohokoľvek z celej populácie Londýna do svojho hnutia odporu: od agenta MI6 po tvrdého bitkára bez rukavíc alebo nenápadnú starú dámu… Každý, koho vidíte, sa môže pripojiť k vášmu tímu a má za sebou jedinečný príbeh, osobnosť a zručnosti.
  • Prispôsobte si svojich nováčikov - Prispôsobte si každého člena svojho hnutia odporu a zrovnajte ho vybudovaním rôznych schopností, od hackovania až po tajné pohyby a útočné cvičenie. Pre ďalšie prispôsobenie postáv máte k dispozícii jedinečné oblečenie a ikonické masky.
  • Sloboda a dôsledky - Hrajte hru presne tak, ako chcete. Úplne nový systém bitiek a široká paleta zbraní a schopností znamená, že spôsob, akým pristupujete k boju, má skutočné následky.
  • Otvorený svet Londýna - Preskúmajte obrovský mestský otvorený svet a navštívte mnoho slávnych londýnskych pamiatok – vrátane Trafalgarského námestia, Big Ben alebo London Eye – a zapojte sa do vedľajších aktivít, ako je box bez rukavíc, freestylový futbal, nelegálne kuriérske zákazky alebo pouličné umenie.
  • Spojte sa s priateľmi - Spojte sa online s tímom až troch priateľov a preskúmajte svet, alebo sa vydajte na niektorú z kooperatívnych misií a skúste splniť náročné úlohy v rámci obsahu po skončení hry. Vychutnajte si bezplatné pravidelné aktualizácie, ktoré prinášajú nové online režimy, odmeny a tematické udalostí.

Hry
Odporúčaný vek18+
LokalizáciaAngličtina
ŽánerAkčná adventúra
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.