Menu
Nákupný košík

Wo Long: Fallen Dynasty

Wo Long: Fallen Dynasty
Wo Long: Fallen Dynasty
Wo Long: Fallen Dynasty
Wo Long: Fallen Dynasty
-13 % 2-3 dni
Wo Long: Fallen Dynasty
Wo Long: Fallen Dynasty
Wo Long: Fallen Dynasty
Wo Long: Fallen Dynasty
Wo Long: Fallen Dynasty
  • Sklad: 2-3 dni
  • Vernostné body: 70
  • Model: PS5-0087
  • Váha: 0.20kg
69,99€
79,99€
Cena vo vernostných bodoch: 7000

Z hlbín temnoty prilieta drak

Nové temné akčné fantasy RPG zo sveta Troch kráľovstiev od Team NINJA, vývojárov hry Nioh. 184 n. l, Čína za neskoré dynastie Chan. Zemou zmieta chaos a skaza. Cisárska dynastia, ktorá prosperovala niekoľko rokov, je teraz na pokraji kolapsu.

Wo Long: Fallen Dynasty je dramatický akčný príbeh o bezmennom vojakovi domobrany, ktorý bojuje o prežitie v temnej fantasy verzii neskorej dynastie Chan, kedy démoni sužujú Tri kráľovstvo. Hráči musia bojovať proti smrtonosným tvorom a nepriateľským vojakom pomocou mečov na základe čínskeho bojového umenia a napriek šanciam sa pokúsiť v sebe prebudiť skutočnú moc.

Wo Long odkazuje na skrytého draka a taktiež na veľkolepého hrdinu či človeka, ktorý ešte nie je známy. Toto je príbeh dôstojníkov, z ktorých sa neskôr stanú hrdinovia počas obdobia svojej „neznámosti“, a zároveň príbeh o vzostupe protagonistu, ktorý býval „nikým“.

Špecifikácie hry:

  • Démoni v kráľovstve – Temné fantasy zasadené počas chaotického obdobia Troch kráľovstiev. Príbeh naživo rozpráva o ťažkom boji o prežitie vojaka z domobrany počas neskorej dynastie Chan, kedy je krajina zamorená démonmi. V Troch kráľovstvách vládne šialenstvo ako nikdy predtým!
  • Prebuďte v sebe silu – Porážajte smrtonosných nepriateľov, zvyšujte si morálku a prebuďte silu vo svojom vnútri! Prekonajte protivenstvo pomocou jedinečných nových stratégií, vrátane bojových štýlov založených na „piatich fázach“.
  • Cesta meča - Šermiari zdatní v čínskom bojovom umení, preslávení nemilosrdnými údermi, ktoré dokážu zmeniť priebeh bitky počas jediného okamihu, ladne určujú tempo vďaka striedaniu útočných a obranných manévrov. Zdolávajte súpera sériou silných útokov v intenzívnych a krvavých bitkách a zároveň sa učte presnosť a schopnosti nevyhnutné na to, aby ste sa mohli stať skutočným majstrom meča.


Hry
Odporúčaný vek15+
LokalizáciaAngličtina
ŽánerAkčný
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.