Menu
Nákupný košík

XBOX LIVE Points 50 Eur

XBOX LIVE Points 50 Eur
Hot
XBOX LIVE Points 50 Eur
  • Sklad: Skladom
  • Vernostné body: 50
  • Model: XBONEp-0007
  • Váha: 0.20kg
50,00€
Cena vo vernostných bodoch: 5000

Kód je možné poslať formou: sms správy alebo emailom

Získajte plné hry digitálne.
Kúpte si herné disky alebo si pomocou darčekovej karty Xbox stiahnite celé hry priamo do svojho konzoly Xbox One alebo Xbox Series. Výber je na tebe. Teraz si môžete kúpiť digitálnu verziu hry a pomocou kódu si ju stiahnuť z pohodlia svojej pohovky. Keď si navyše kúpite hru pre Xbox One digitálne, môžete si ju stiahnuť a hrať na ktorejkoľvek konzole Xbox One. Vďaka darčekovej karte Xbox máte flexibilitu nakupovať všetky hry dostupné na stiahnutie pre Xbox One a Xbox Series.

Predobjednať a predbežne stiahnuť
Začnite hrať v okamihu, keď je vaša očakávaná hra k dispozícii, keď si ju predobjednáte a stiahnete na Xbox One a Xbox Series. Kúpte si darčekovú kartu Xbox a použite ju na digitálne predobjednanie a stiahnutie hier, ktorých hranie sa už nemôžete dočkať.

Season passy
Vďaka Season Passu na Xbox One alebo Xbox Series získate spoločne celú zbierku doplnkov, ako sú kampane, zbrane, postavy, oblečenie a nové výzvy. Sezónne passy často stoja menej ako nákup doplnkov jednotlivo a často obsahujú exkluzívne bonusové materiály. Nájdite skvelé sezónne passy dostupné pre tituly ako Call of Dutya Battlefield. Sezónne passy sú k dispozícii s digitálnym kódom na stiahnutie alebo s darčekovou kartou Xbox, ktorú je možné uplatniť na svojej konzole.

Doplnky k hrám
Stále si užívajte svoje obľúbené hry pomocou doplnkov, ako sú nové postavy, mapy, balíčky úrovní a ďalšie. Získajte doplnky spojené so sezónnymi pasmi alebo si len kúpte výbavu pre avatara alebo nové tréningy a skladby pre svoje hry s darčekovou kartou Xbox.

Vypožičiavajte alebo kupujte filmy a televízne programy
Môžete si požičiavať alebo kupovať filmy a televízne programy na Xbox, Windows a pozerať ich kedykoľvek a kdekoľvek chcete. Pozerajte najnovšie filmy a televízne programy, nech ste kdekoľvek, a to vyzdvihnutím darčekovej karty Xbox.

Virtuálna mena
Používajte virtuálnu menu v hre na vylepšenia a ďalšie nákupy zvyšujúce hrateľnosť pomocou digitálneho kódu na stiahnutie. Nezabudnite sa zásobiť menou v hre pomocou digitálneho kódu na stiahnutie a ovládnite hru.


darčekovými poukazmi Microsoft alebo Xbox necháte šťastného príjemcu, nech si vyberie darčeky, aké chce. Žiadne poplatky a dátumy uplynutia platnosti, obe karty možno použiť na nasledujúce nákupy. 
Ak si chcete uplatniť darčekovú kartu, prejdite na adresu https://redeem.microsoft.comhttps://redeem.microsoft.com/. Informácie o ďalších spôsoboch uplatnenia darčekových poukazov a kódov nájdete v téme Uplatnenie kódu v Xboxe.

GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.