Menu
Nákupný košík

Xbox One S 1TB

Xbox One S 1TB
Xbox One S 1TB
Xbox One S 1TB
Xbox One S 1TB
Xbox One S 1TB
Xbox One S 1TB
Hot Nie je skladom
Xbox One S 1TB
Xbox One S 1TB
Xbox One S 1TB
Xbox One S 1TB
Xbox One S 1TB
Xbox One S 1TB
Xbox One S 1TB
  • Sklad: Nie je skladom
  • Vernostné body: 300
  • Model: XBONEH-0024
  • Váha: 5.10kg
299,99€
Cena vo vernostných bodoch: 30000

Elegantnejšia, štíhlejšia, ostrejšia
Predstavujeme nový Xbox One S. Hrajte tie najlepšie hry, vrátane klasiky pre Xbox 360, na konzole o 40% menšej. Užite si bohatšie, živšie farby v hrách aj videách vďaka technológii High Dynamic Range. Streamujte 4K video zo služby Netflix a sledujte UHD Blu-ray filmy v ohromujúcom rozlíšení 4K Ultra HD. Nakoniec si vyskúšajte viac pohodlia a lepšie držanie nového bezdrôtového ovládača pre Xbox, ktorý teraz ponúka úchyt so štruktúrovaným povrchom a pripojenie cez Bluetooth.

O 40% menšia konzola, úložná kapacita 1 TB a interný zdroj napájania
Zahrajte si najširšiu ponuku hier na konzolu, ktorá je o 40% menšia, a to vrátane klasických hier z Xboxu 360. Jej veľkosťou sa ale nenechajte oklamať. Xbox One S je doteraz najdokonalejšia verzia našej konzoly - obsahuje integrovaný napájací zdroj a úložisko s kapacitou 1 TB.

Vysoký dynamický rozsah
V hrách, ako napríklad Gears of War 4 alebo Forza Horizon 3, zažijete jasnejšie a bohatšie farby. Vďaka väčšiemu kontrastnému pomeru medzi svetlými a tmavými plochami prináša technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR) do hier skutočnú vizuálnu hĺbku.

4k Ultra HD
Štandard „Ultra HD” (HD 4K) prináša vďaka štvornásobnému rozlíšeniu video s vysokým jasom a realistickým podaním. Zo služieb Netflix a Amazon Instant Video môžete streamovať obsah v 4K alebo sledovať filmy z diskov Blu-ray v rozlíšení Ultra HD - a to všetko vďaka technológii vysokého dynamického rozsahu s ohromujúcou vernosťou obrazu.

IR Blaster
Nastavte konzolu Xbox One S tak, aby zapínala iné zariadenia - napríklad televíziu, audio/video prijímač alebo káblový či satelitný set-top box. Či chcete hrať hru alebo si pozrieť film, budete sa do toho vďaka integrovanej funkcii IR Blaster môcť pustiť rýchlejšie a zabudnúť na diaľkové ovládanie.

Najlepší ovladač teraz ponúka ešte viac
Nový bezdrôtový ovládač pre Xbox ponúkne vyšší komfort podporený elegantnejším a ergonomickejším dizajnom a navyše má aj dvojnásobný dosah. Vďaka protišmykovej povrchovej úprave budete vždy mieriť presne. A s technológiou Bluetooth budete môcť hrať svoje obľúbené hry aj na počítačoch, tabletoch a telefónoch s Windows 10. Využite možnosti vlastného priradenie funkcií tlačidiel, rovnako ako pripojenie akýchkoľvek kompatibilných slúchadiel vďaka 3,5 mm stereo konektoru.

Hrajte hry pre Xbox 360 na konzole Xbox One
Spätná kompatibilita konzoly Xbox One - funkcia, ktorú si fanúšikovia priali zo všetkého najviac - je teraz realitou. Stále väčší počet hier pre Xbox 360 môžete hrať bez akýchkoľvek ďalších nákladov aj na konzole Xbox One. V nasledujúcich mesiacoch pribudnú stovky ďalších titulov, a preto si teraz svoje hry pre Xbox 360 najlepšie zahráte na konzole Xbox One.

Obsah balenia:

  • Konzola Xbox One S
  • 1TB pevný disk (interný)
  • Bezdrôtový ovládač pre Xbox s 3,5mm slúchadlovým konektorom
  • Kábel HDMI
  • Kábel pre napájanie zo zásuvky

XBOX SALE

GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.