Menu
Nákupný košík

Xbox Series S 512GB (Starter Bundle)

Xbox Series S 512GB (Starter Bundle)
Xbox Series S 512GB (Starter Bundle)
Xbox Series S 512GB (Starter Bundle)
Xbox Series S 512GB (Starter Bundle)
Xbox Series S 512GB (Starter Bundle)
Xbox Series S 512GB (Starter Bundle)
Xbox Series S 512GB (Starter Bundle)
Xbox Series S 512GB (Starter Bundle)
Xbox Series S 512GB (Starter Bundle)
Novinka -10 % 2-3 dni
Xbox Series S 512GB (Starter Bundle)
Xbox Series S 512GB (Starter Bundle)
Xbox Series S 512GB (Starter Bundle)
Xbox Series S 512GB (Starter Bundle)
Xbox Series S 512GB (Starter Bundle)
Xbox Series S 512GB (Starter Bundle)
Xbox Series S 512GB (Starter Bundle)
Xbox Series S 512GB (Starter Bundle)
Xbox Series S 512GB (Starter Bundle)
Xbox Series S 512GB (Starter Bundle)
  • Sklad: 2-3 dni
  • Vernostné body: 270
  • Model: XSH-0007
  • Váha: 3.50kg
269,99€
299,99€
Cena vo vernostných bodoch: 27000

ŽITE SVOJ SEN

Vhupnite do sveta Xboxu s balíkom Xbox Series S – Starter Bundle. Zahŕňa všetko potrebné na hranie na konzolách novej generácie a hranie stoviek vysokokvalitných hier s 3-mesačným predplatným Game Pass Ultimate. Pustite sa do skúmania rozsiahlej knižnice viac ako 100 vysokokvalitných hier. Užívajte si zábavu s novými hrami alebo vyskúšajte najnovší hit. S predplatným Xbox Game Pass sa vždy môžete zahrať nejaké novinky.

Výkon novej generácie v najmenšej konzole Xbox všetkých čias

Budúcnosť gamingu nebola doteraz nikdy taká inšpirujúca. Kreativita v hrách prekvitá. Nové služby vás povzbudzujú objavovať viacej hier a zblížiť vás s hrami, online tvorcami a streamermi, ktorých milujete. Cloud technológie vytvárajú masívnu príležitosť streamovať konzolové hry a hrať s ľuďmi s ktorými chcete, kdekoľvek chcete. Pripravte sa na nový úsvit konzol novej generácie.

Nová generácia hrania hier prináša našu doteraz najväčšiu knižnicu hier spúšťaných digitálne do našej najmenšej konzoly Xbox všetkých čias. Vďaka dynamickejším svetom, rýchlejšiemu načítaniu a predplatnému Xbox Game Pass (v predaji samostatne) prináša digitálna konzola Xbox Series S najlepšiu hodnotu vo svete hrania hier.

Next Generation Custom Processor - 4 Teraflopy výkonu​
Technológia Xbox Velocity Architecture poháňaná vlastným SSD diskom spolupracuje s inovatívnym systémom využívajúcim čipovú (SOC) technológiu a zaručuje na našej najmenšej konzole všetkých čias hranie rýchlosťou až 120 snímok/s. Zažite rýchlosť a výkon next gen all-digital konzoly za prístupnú cenu. Xbox Series S poskytuje približne 3x výkon GPU pre Xbox One a bol navrhnutý na hranie hry s 1440P pri 60 snímkach za sekundu, s podporou upscalovania 4K pri rýchlosti až 120 FPS. CPU a I/O výkon sú podobné ako v Xbox Series X, vývojárom je tak poskytnutý rovnaký skvelý výkon ako má Xbox Series X pri nižšom rozlíšení.

Variable Rate Shading (VRS)
Vďaka VRS môžu vývojári využiť výkon Xbox Series S do nových rozmerov. Radšej než použiť GPU cykly jednotne pre každý jeden pixel na obrazovke, môžu uprednostniť individuálne efekty na špecifické herné postavy alebo objekty v okolí. Táto technika preto prináša stabilnejší frame rate a vyššie rozlíšenie, bez žiadneho dopadu na finálnu kvalitu obrazu.

Hranie v rozlíšení 4k
Ponorte sa do deja pomocou ostrejších postáv, jasnejších svetov a neskutočných detailov s natívnym rozlíšením 4k - 1440p.

Hardware-accelerated DirectX Raytracing
Môžete očakávať viac dynamické a realistické prostredie poháňané DirectX Raytracing - po prvý krát na herných konzolách. To znamená osvetlenie podobajúce sa reálnemu svetlu, presné odrazy a realistickú akustiku, toto všetko v reálnom čase keď preskúmavate herný svet.

Počúvajte, všade naokolo je zvuk
3D priestorový zvuk je ďalšou vývojovou fázou v odvetví zvukovej technológie a využíva pokročilé algoritmy na vytváranie pútavých a veľmi realistických svetov, ktoré vás vtiahnu do centra diania.

Ideš, Ideš, Ideš - SSD Storage
Rýchlejšie načítavanie. Rýchly ťah. Hry sa načítajú podstatne rýchlejšie s vlastným SSD diskom v konzole Xbox Series S.
​Ďalšia generácia konzol bude definovaná tým, že budete viacej hrať a menej čakať. A keď začnete hrať, môžete očakávať ultra nízku odozvu aby ste mohli byť tak precízni ako to bude možné.

Xbox Velocity Architecture
Poskytuje viac ako 40-násobok šírky pásma I/O oproti konzole Xbox One, kratšie časy načítania, stabilnejšiu frekvencia snímok a možnosť bezproblémového prepínania medzi viacerými hrami s rýchlym obnovením

Quick Resume
​Nový Quick Resume prvok vám dovolí pokračovať viacero hier z pozastaveného stavu takmer okamžite, čím vás vráti tam kde ste boli a čo ste robili, bez čakania v dlhých loading screenoch.

Dynamic Latency Input (DLI)
S DLI novým prvkom, ktorý synchronizuje vstupy stlačení okamžite s tým, čo je vyobrazené, čo dáva ovládaniu ešte väčšiu precíznosť a rýchlejšiu odozvu.

HDMI 2.1 Innovation
Microsoft spolupracoval s HDMI fórom a výrobcami TV aby priniesli najlepší herný zážitok vďaka prvkom ako Auto Low Latency Mode (ALLM) a Variable Refresh Rate (VRR). ALLM dovoľuje Xbox Series S automaticky nastaviť pripojený displej do jeho najnižšieho režimu odozvy. VRR synchronizuje refresh rate displeju ku frame rate hry, čím udržuje plynulý obraz bez sekania. Týmto zaručuje minimálne oneskorenie a najrýchlejšie reagujúci herný zážitok.

120 fps Support
​S podporou až 120 fps, výhody konzol novej generácie idú do všetkých smerov, prinášajú vernejšie zobrazenie a grafiku, a vylepšenú rýchlosť načítavania vašich existujúcich a nových hier.

4 Generations of Gaming - spätná kompatibilita s tisíckami hier a príslušenstvom z Xbox One
Oddanosť ku kompatibilite predstavujú hry doterajších generácii - Xbox One hry, vrátane spätnej kompatibility Xbox 360 a originálnym Xbox hrám. Vaše najobľúbenejšie hry, vrátane titulov z Xbox Game Pass, získavajú na kvalite od stabilnejšieho frame rate, rýchlejšieho načítania, vylepšeného rozlíšenia a vizuálnej presnosti - toto všetko bez práce vývojárov hier. Taktiež všetko vaše herné príslušenstvo z Xbox One prichádza s vami a funguje aj na konzole Xbox Series S.

Smart Delivery
Vďaka funkcii Inteligentné doručenie si stačí podporovanú hru kúpiť raz a vždy budete mať k dispozícii najlepšiu dostupnú verziu pre ľubovoľnú konzolu, na ktorej hráte. Platí na konzoly Xbox One a Xbox Series.

Optimalizované pre Series X|S
Hry s ikonou Optimalizované pre Xbox Series X|S sa budú prezentovať bezkonkurenčnými časmi načítania, zlepšenou grafikou a stabilnejšou frekvenciou snímok až 120 FPS. Patria sem nové tituly vytvorené už pomocou vývojárskeho prostredia Xbox Series X|S, ako aj predtým vydané tituly, ktoré boli špeciálne upravené pre Xbox Series X|S. Neustále rozširujúci sa zoznam optimalizovaných hier.

Xbox Game Pass - okamžitá knižnica
Okrem hier naprieč 4 generáciami konzol, Xbox Game Pass bude naďalej ponúkať svoje exkluzivity ako Halo Infinite už pri ich vydaní. Zažite masívne portfólio Xbox Game Pass a ponorte sa hlbokej knižnice vysoko kvalitných hier, hrajte tie, ktoré milujete a objavujte nové vzrušujúce dobrodružstvá. Objavte svoju ďalšiu obľúbenú hru. Kúpou predplatného Xbox Game Pass Ultimate získajte prístup k viac ako 100 vysokokvalitným hrám a tiež všetky výhody členstva Xbox Live Gold a EA Play.

Všetky digitálne, všetky novej generácie
Prejdite s konzolou Xbox Series S výlučne na digitálnu verziu a vytvorte si knižnicu digitálnych hier. Vaše hry, uložené položky a zálohy sú v cloude bezpečné. Užite si tiež možnosť predobjednať a predinštalovať pripravované hry, aby ste boli pripravení hrať v okamihu ich uvedenia na trh.

Rozšírený inventár. Ničím neobmedzovaný výkon.
1 TB karta na rozšírenie úložiska Seagate pre Xbox Series X|S sa zapája v zadnej časti konzoly do vyhradeného rozširujúceho portu a replikuje funkcie vlastného SSD disku konzoly, čím poskytuje dodatočný herný ukladací priestor s nezmeneným výkonom. (V predaji samostatne.)

Vyladený výkon - kompletná kontrola
Nový bezdrôtový ovládač pre Xbox dopĺňa dobre známu a obľúbenú konzolu o elegantný dizajn, vylepšené pohodlie a okamžité zdieľanie.
SI VÍŤAZ - Predveď sa. Ťuknutím na tlačidlo zdieľania môžete svoje víťazstvo navždy zapísať do histórie.
MAJTE VŠETKO PEVNE V RUKÁCH - Textúrované spúšte a predné tlačidlá sa držia pevne, aby nekĺzali.
ZO VŠETKÝCH STRÁN - Vynovené vo všetkých ohľadoch. Nový hybridný smerový ovládač umožňuje robiť skvelé kombinácie bez kríženia prstov.

Technické detaily

Základné parametre:
Procesor: Vlastný 8-jadrový procesor Zen 2 s 3,6 GHz (3,4 GHz s SMT)
Grafická karta: 4 TERAFLOPY, 20 CU s 1,565 GHz
Veľkosť SOC Die: 197,05 mm2
Pamäť: 10 GB GDDR6, 128-bitová zbernica
Šírka pásma pamäte: 8 GB pri 224 GB/s, 2 GB pri 56 GB/s.
Interné úložisko: 512GB vlastný NVME SSD disk
Vstupná/výstupná priepustnosť: 2,4 GB/s (nespracované), 4,8 GB/s (komprimované s vlastným blokom dekompresie hardvéru)
Rozšíriteľné úložisko: Podpora 1 TB karty Seagate na rozšírenie úložiska pre Xbox Series X|S presne zodpovedá internému úložisku (v predaji samostatne). Podpora externého HDD disku USB 3.2 (v predaji samostatne).
Rozlíšenie hier: 1440p
Vysoký dynamický rozsah (HDR): Až do 8K HDR
Optická jednotka: Bez diskovej jednotky
Cieľový výkon: Až 120 FPS
Funkcie HDMI: Automatický režim nízkej latencie. Premenlivá frekvencia obnovovania HDMI. AMD FreeSync.
Zvuky: Dolby Digital 5.1, DTS 5.1, Dolby TrueHD Atmos Až 7,1 L-PCM
Porty: 1 x HDMI 2.1 port, 3 x USB 3.1 port 1. generácie, Bezdrôtové pripojenie: Dvojpásmové pripojenie 802.11ac, Ethernet: 802.3 10/100/1000, Rádio pripojenie: Vyhradené dvojpásmové rádio bezdrôtového ovládača pre Xbox.


GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.