Menu
Nákupný košík

Xbox Wireless Headset

Xbox Wireless Headset
Xbox Wireless Headset
Xbox Wireless Headset
Xbox Wireless Headset
Xbox Wireless Headset
Xbox Wireless Headset
Xbox Wireless Headset
Hot Nie je skladom
Xbox Wireless Headset
Xbox Wireless Headset
Xbox Wireless Headset
Xbox Wireless Headset
Xbox Wireless Headset
Xbox Wireless Headset
Xbox Wireless Headset
Xbox Wireless Headset
  • Sklad: Nie je skladom
  • Vernostné body: 100
  • Model: XSP-0009
  • Váha: 0.80kg
99,99€
Cena vo vernostných bodoch: 10000


Ponorte sa do hry
Hrajte hlasno a zreteľne s bezdrôtovým headsetom Xbox a obklopte sa priestorovými zvukovými technológiami vrátane Windows Sonic, Dolby Atmos a DTS Headphone: X. Automatické stlmenie a izolácia hlasu znižujú šum v pozadí a umožňujú krištáľovo čistý rozhovor. Flexibilný a ľahký dizajn s nastaviteľným hlavovým mostom zaisťuje pohodlnejšie zážitky pri dlhšom hraní, zatiaľ čo otočné vytáčanie ušných slúchadiel poskytuje rýchly a intuitívny spôsob nastavenia hlasitosti a vyváženia hry / chatu. Spárujte priamo s konzolovou Xbox bez potreby hardvérových donglov, káblov alebo dobíjacej stanice. Dolaďte si náhlavnú súpravu s aplikáciou - Xbox Accessories app a prispôsobte si zvukový zážitok. Pripojte sa k svojmu mobilnému zariadeniu pomocou technológie Bluetooth, aby ste mohli počúvať hudbu alebo chatovať na cestách.

Prvotriedny zvukový výkon
Zažite vysokokvalitný zvuk s nízkou latenciou, 100 % bezdrôtové pripojenie ku konzole Xbox bez toho, aby ste museli použiť dongle alebo základnú stanicu. Podporuje technológie priestorového zvuku vrátane Windows Sonic, Dolby Atmos a DTS Headphone:X a zaručuje tak realistický a presný zvuk, ktorý vás úplne obklopí.

Pohodlný a intuitívny dizajn
Vďaka ultra ľahkým vankúšikom, ľahkému dizajnu a prispôsobiteľnému tvaru môžete hrať pohodlne celé hodiny. Otočné gombíky na bezdrôtových slúchadlách Xbox ponúkajú intuitívny spôsob úpravy hlasitosti a vyváženia zvuku z hry/chatu. Rýchlo nastavte zvuk a vráťte sa ku hre. Úplne nastaviteľný mikrofón možno zdvihnúť nahor a mimo úst, keď ho nepoužívate.

Krištáľovo čistý chat
Izolácia hlasu zameriava mikrofón na váš hlas a eliminuje šum z pozadia. A keď nehovoríte, funkcia automatického stlmenia automaticky stlmí mikrofón, aby boli komunikačné kanály voľné. Zároveň máte k dispozícii tlačidlo manuálneho stlmenia, ktoré vám poskytne súkromie, keď ho potrebujete.

Presne podľa vašich potrieb
Pomocou aplikácie Xbox Accessories môžete spresniť ovládacie prvky zvuku vrátane nastavení ekvalizéra, zosilnenia basov, citlivosti automatického stlmenia a úrovní monitorovania mikrofónu. Pomocou vysielača na bezdrôtových slúchadlách Xbox môžete slúchadlá priamo párovať s konzolou bez toho, aby ste museli použiť dongle, kábel alebo základnú stanicu, a cez Bluetooth® ich môžete pripojiť k mobilnému zariadeniu a na cestách počúvať hudbu alebo chatovať.

Komunikačné kanály stále otvorené
Či už sa snažíte zvládať náročnosť spolupráce, alebo vyzývate online konkurenciu, potrebujete slúchadlá, ktoré zvládnu aj najintenzívnejšie herné situácie. Vďaka internej dobíjateľnej batérii si vychutnávajte až 15 hodín výdrže batérie.

Ničím nerušený zvuk
S bezdrôtovými slúchadlami Xbox môžete hrať pekne nahlas a zrozumiteľne, pretože sú kompatibilné s konzolami Xbox Series X|S a Xbox One, počítačmi s Windows 10 a mobilnými zariadeniami s Bluetooth.

Technické Špecifikácie:

Obsah balenia

Bezdrôtové slúchadlá Xbox
USB-C nabíjací kábel (dlhý 35,6 cm)

Systémové požiadavky

Na používanie s konzolami Xbox X|S a Xbox One a zariadeniami s Windows 10. Na podporovaných konzolách môžu niektoré funkcie hlasového chatu vyžadovať predplatné Xbox Game Pass Ultimate alebo členstvo Xbox Live Gold (členstvá sú v predaji samostatne). Používanie vo Windows 10 vyžaduje Bluetooth 4.2+, bezdrôtový adaptér Xbox alebo kompatibilný USB-C kábel. Všetko je v predaji samostatne.

Materiály

Hlavový most: most s oceľovou výstužou a penovou vypchávkou
Vankúšiky: oválny dizajn s polyuretánovou kožou a penovými vypchávkami

Mikrofóny

Dizajn mikrofónu: ohýbateľné rameno s dvoma mikrofónmi a svietiacou LED diódou, keď je mikrofón zapnutý

Reproduktory

Veľkosť reproduktora: 40 mm
Materiál reproduktora: papierová kompozitná membrána a neodymový magnet
Impedancia reproduktora: 32 ohmov
Odozva reproduktora: 20 Hz – 20 kHz

Ovládacie prvky

Tlačidlá: napájanie/párovanie, stlmenie, otočný gombík vyváženia zvuku z hry/chatu (ľavé slúchadlo), otočný gombík nastavenia hlasitosti (pravé slúchadlo).

Bluetooth

Verzia Bluetooth: 4.2 (A2DP, HFP, HSP)
Kodek: SBC

Batéria

Vnútorná dobíjateľná lítium-iónová batéria s výdržou až 15 hodín na jedno dobitie. 30 minút nabíjania zabezpečí približne 4 hodiny výdrže batérie a úplné dobitie batérie trvá približne 3 hodiny, keď sa slúchadlá nepoužívajú.*

Hmotnosť

312 g

Virtuálny priestorový zvuk

Podporuje technológie priestorového zvuku, napríklad Windows Sonic, Dolby Atmos a DTS Headphone:X, na konzolách Xbox Series X|S a Xbox One*

Aplikácia Xbox Accessories

Úprava nastavení ekvalizéra, zosilnenia basov, automatického stlmenia, jasu LED diódy a monitorovania mikrofónu*

GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.