Menu
Nákupný košík

Blood Bowl 2

Blood Bowl 2
Blood Bowl 2
Blood Bowl 2
Blood Bowl 2
-16 % 1 týždeň
Blood Bowl 2
Blood Bowl 2
Blood Bowl 2
Blood Bowl 2
Blood Bowl 2
  • Sklad: 1 týždeň
  • Vernostné body: 42
  • Model: XBONEpr-0022
  • Váha: 0.20kg
41,99€
49,99€
Cena vo vernostných bodoch: 4200

Blood Bowl od Cyanide Studio je pokračovanie počítačovej adaptácie slávnej doskovej hry od Games Workshop. Prvého dielu tejto neuveriteľnej ťahovej stratégie, ktorá je pôsobivou zmeskou amerického fotbalu a fantasy sveta Warhammer, sa predalo cez 1 milión kusov. Aj napriek tomu, že hra Blood Bowl 2 zostáva verná základnym pravidlám, vďaka ktorým sa prvý diel tak preslávil, posúva túto licenciu o triedu vyššie! Priamo pre toto pokračovanie bol vyvinutý celkom nový grafický engine, ktorý umožňuje vysoko kvalitný zážitok, grafiku a efekty. Animácie boli celkom prepracované, dynamické kamery dodávajú zápasom šťavu a uštipačný komentátori Jim Johnson a Bob Bifford verne predvádzajú napätie a atmosféru intenzívnych zápasov v Blood Bowl.V sólovej kampani obsahuje Blood Bowl 2 strhujúce a ambiciózne kampae s príbehom, v ktorom sa hráč ocitá vo vedení jedného z najznámejších týmov Blood Bowl – Reikland Reavers – a vyzývá ho, aby získal späť svoju zašlú slávu prostredníctvom sérií originálnych a skutočne jedinečných a nezabudnuteľných zápasov. V režime ligy (pre jedného a viac hráčov) sa hráči stanú trénermi vo svete Blood Bowl, kde sa budú starať o svoje kluby, svoje týmy a dokonca i štadióny, ktoré nadobúdajú veľkosť aj dôležitosť podľa toho, ako sa týmu darí. Nová vytrvalostná liga pre viac hráčov bola takisto prepracovaná, aby hráčom ponúkla väčšiu slobodu, hĺbku a interakciu s ostatnými trenérmi – napr. na trhu hráčov, kde tréneri môžu nakupovať a predávať hráčov Blood Bowl, aby si vybudovali svoj tím snov!

Špecifikácie hry:

  • Celkom nový grafický engine a nová dynamická kamera vdychujú život intenzívnym zápasom v Blood Bowl.
  • Strhujúca sólová kampaň so silným príbehom hráča uvrhne do vedenia jedného z najcharakteristickejších týmov Blood Bowl.
  • Nová navrhnutá vytrvalostné liga pre viac hráčov, v ktorom môžu trenéri z celého sveta spravovať svoje kluby a štadióny a viesť svoje týmy k víťazstvu.
  • Trh, na ktorom tréneri môžu nakupovať a predávať hráčov!
Hry
Odporúčaný vek16+
LokalizáciaAngličtina
ŽánerAkčný šport
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.