Menu
Nákupný košík

Call of Duty: Infinite Warfare

Call of Duty: Infinite Warfare
Call of Duty: Infinite Warfare
Call of Duty: Infinite Warfare
Call of Duty: Infinite Warfare
Call of Duty: Infinite Warfare
Call of Duty: Infinite Warfare
Nie je skladom
Call of Duty: Infinite Warfare
Call of Duty: Infinite Warfare
Call of Duty: Infinite Warfare
Call of Duty: Infinite Warfare
Call of Duty: Infinite Warfare
Call of Duty: Infinite Warfare
Call of Duty: Infinite Warfare
  • Sklad: Nie je skladom
  • Vernostné body: 30
  • Model: PS4pr-0063
  • Váha: 0.20kg
29,99€
Cena vo vernostných bodoch: 3000

Infinity Ward, oceneňované štúdio, ktoré pomohlo vytvoriť senzačnú Call of Duty sériu, dosahuje nové výšiny s Call of Duty: Infinite Warfare. Vo svojom vnútri sa Infinite Warfare vracia ku koreňom série, v ktorých filmovo pohlcujúci príbeh je centrom diania a je prerozprávaný cez epické boje obrovských rozmerov.

Call of Duty: Infinite Warfare prináša niečo pre každého Call of Duty fanúšika s tromi unikátnymi hernými módmi: kampaň, multiplayer a zombie. Prináša bohatý a pútavý príbeh v prostredí, na ktoré sme doteraz neboli zvyknutí v Call of Duty hrách. Kampaň značí návrat k vojenským koreňom série, v nových a v sérií ešte nepoužitých lokáciách.

Hráči sa pustia do klasického vojnového príbehu vo veľkom štýle, všetko dosadené do budúcnosti, kde vojna medzi ľuďmi prerástla do celej slnečnej sústavy. Multiplayer prináša prelomové inovácie, aby zabezpečil najhlbší a najpútavejší Call of Duty zážitok doteraz. Titul predstaví úžasné, nikdy predtým nevidené multi-planetárné prostredie, nové zbrane a úplne nové hráčske schopnosti. Okrem toho nový kooperatívny zombie režim poteší hráčov s novým unikátnym štýlom hrania a príbehom.

Špecifikácie hry:

  • Návrat ku klasickej masívnej vojne: Call of Duty: Infinite Warfare ukáže hráčom nezabudnuteľnú cestu boja zo Zeme a mimo našu atmosféru proti vytrvalej nepriateľskej frakcii, ktorá ohrozuje náš samotný spôsob života. Vojna vo veľkom meradle a boje nohami na zemi predstavia nezabudnuteľné postavy, bohatý príbeh a ohromujúce nové prostredia v novom epickom zobrazení.
  • Kampaň, na ktorú nezabudneme: pútavý príbeh prerozprávaný filmovým spôsobom. Pripravte sa na neskutočné spracovanie, senzačné filmové momenty a zároveň napínavé zobrazenie bojov. Infinity Ward predstavia hráčom novú hlavnú postavu, kapitána Reyesa, pilota Tier 1 Special Operations, ktorý berie kormidlo Retribution, jednej z pozemských posledných vojnových lodí. V čase nemysliteľného utrpenia, Reyes musí viesť zvyšky koaličných síl do vojny, ktorá pokrýva našu slnečnú sústavu.
  • Bojujte proti fanatickému nepriateľovi: The Settlement Defense Front (SetDef) predstavuje frakčnú skupinu povstalcov, ktorá sa pred niekoľkými rokmi počas vojny odtrhla od Organizácie United Nations Space Alliance. Vo svete Call of Duty: Infinite Warfare bola naša planéta zbavená svojho prírodného bohatstva kvôli rastu obyvateľstva a priemyselnej expanzii. Ľudia na Zemi sa teraz spoliehajú na kolónie v celej slnečnej sústave. Bane sú na planétach a asteroidoch, nevyhnutné na ťažbu pohonných hmôt a iných zdrojov. SetDef je fašistická moc, zložená z brutálnych a militantných radikálov, spojených extrémnymi podmienkami z iných svetov. Snažia sa ovládnuť kolónie a ich bohatstvo, čím by získali Zem do svojich rúk. Po rokoch nepokojnej patovej situácie sú diplomatické vzťahy na bode mrazu, bude stačiť tak len najmenší štuchanec k totálnej vojne.
  • Vyzbrojte sa do intenzívneho multiplayeru: evolúcia pohybu s dôrazom na boje z predných línií. Mapy sú navrhnuté tak, aby ďalej využívali pohybový systém a vrhnú hráča do rýchlej, zábavnej a frenetickej hrateľnosti, na ktorú sú zvyknutí z Call of Duty. So svojím novým prístupom k hre, bude multiplayer inovatívny, hráči sa budú snažiť dosiahnuť svoje ciele kreatívnym spôsobom a to na základe ich konkrétneho herného štýlu.
  • Porazte živých nemŕtvych v Zombie Thrillery: Infinity Ward zavádza nový pohľad na mód hrôzostrašných zombie v Call of Duty: Infinite Warfare. S úplne novým, pohlcujúcim zombie dejom neurčeným pre slabé srdcia. Nový zombie mód ponúkne hráčom divokú jazdu s veľkým množstvom nových funkcií, zatiaľ čo jadro zábavy, ktorú očakávajú hráči, ostáva v nezmenenej podobe.
Hry
Odporúčaný vek18+
LokalizáciaAngličtina/Nemčina
ŽánerStrieľačka
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.