Menu
Nákupný košík

Dark Souls Trilogy

Dark Souls Trilogy
Dark Souls Trilogy
Dark Souls Trilogy
Dark Souls Trilogy
-29 % 2-3 dni
Dark Souls Trilogy
Dark Souls Trilogy
Dark Souls Trilogy
Dark Souls Trilogy
Dark Souls Trilogy
  • Sklad: 2-3 dni
  • Vernostné body: 50
  • Model: PS4-0094
  • Váha: 0.20kg
49,99€
69,99€
Cena vo vernostných bodoch: 5000

Kolekcia Dark Souls Trilogy ponúkne 3 legendárne Dark Souls hry v jednom balíku: Dark Souls Remastered, Dark Souls II: Scholar of the First Sin a Dark Souls III: The Fire Fades Edition. Vstúpte do fantastického sveta Dark Souls, ktorý nič neodpúšťa a prebojujte si cestu skrz hordy nemilosrdných nepriateľov.

Dark Souls Remastered
Oheň vzplanul. Zažite znovu kriticky oceňovanú, žáner definujúcu hru, ktorá to všetko začala. Vráťte sa do Lordranu v tejto nádherne prepracovanej hre s oslňujúcimi detailmi vo vysokom rozlíšení a so snímkovaním 60 fps. Dark Souls Remastered zahŕňa obsah pôvodnej hry a DLC Artorias of the Abyss.

Dark Souls II: Scholar of the First Sin
Pripravte sa na smrť .. opät. Druhý diel úspešnej trilógie opäť zavedie hráča do sveta intenzívneho hrania v obrovskom svete, kde bude čeliť nevšedným monštrám a smrtiacim bossom. Dark Souls II: Scholar of the First Sin obsahuje pôvodnú hru a rozšírenie The Lost Crowns Trilogy (Crown of the Sunken King, Crown of the Old Iron King, Crown of the Ivory King)

Dark Souls III: The Fire Fades Edition
Akonáhle všetky ohne vyhasnú a svet sa premení v pustatinu posiatu ruinami, prichádza štúdio FROMSOFTWARE na čele s výkonným riaditeľom menom Hidetaka Miyazaki s pokračovaním známej a žánrovo určujúcej série Dark Souls. Čaká Vás temné a pochmúrne dobrodružstvo zasadené do rozsiahleho pokriveného sveta plného príšer, zákerných pascí a skrytých tajomstiev. Dark Souls III: The Fire Fades Edition obsahuje pôvodnú hru Dark Souls III, DLC Ashes of Ariandel a DLC The Ringed City.
 

PLAYSTATION SALE
Hry
Odporúčaný vek18+
LokalizáciaAngličtina
ŽánerRPG
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.