Menu
Nákupný košík

EA Sports UFC 4

EA Sports UFC 4
EA Sports UFC 4
EA Sports UFC 4
EA Sports UFC 4
-33 %
EA Sports UFC 4
EA Sports UFC 4
EA Sports UFC 4
EA Sports UFC 4
EA Sports UFC 4
  • Sklad: Skladom
  • Vernostné body: 20
  • Model: XBONEpr-0171
  • Váha: 0.20kg
19,99€
29,99€
Cena vo vernostných bodoch: 2000

Hra má nemecký obal, jazyk aj titulky anglické

Spoluvytvárať vlastné legendu v EA Sports UFC 4. V EA SPORTS UFC 4, bojovník, ktorým sa stanete je utváraný vaším bojovým štýlom, vašimi úspechmi a vašou osobnosťou. Vymyslite a upravte vašu postavu skrz zjednotený sýtom progresie naprieč všetkými hernými módmy. Vystúpte od neznámeho amatéra po známu superhviezdu UFC v novom kariérnom móde, prežite vznik bojových športov v dvoch úplne nových prostrediach - Kumite a Backyard - alebo vyzvite svet v nových Blitz súbojoch alebo v online svetovom šampionáte, aby ste sa stali neporaziteľným šampiónom. Lepšie odozva v rámci gameplayu, plynulé kombinácie úderov v klinči ponúka viac autentický súboj v stoji, zatiaľ čo prepracované mechaniky Takedown a súboje na zemi prinášajú viac kontroly v kľúčových momentoch súboja. Nehľadiac na to, ako a kde hráte, EA SPORTS UFC 4 vás presunie do víru každého boja.

Špecifikácie hry:

  • S väčšou kontrolou úderov pri útokoch, Real Player Motion technológia povyšuje výmeny chvatov dvoch hráčov, nový submission systém a celkovo prepracované súboje na zemi s devastujúcimi údermi, hráči pocítia každú časť súboja v EA SPORTS UFC 4.
  • Bojovník je stvorený svojím okolím; nech už vznikne z ulice alebo sa zrodí zo starých bojových umení, tieto nové prostredia tvoria bojovníci ...  a súboje.
  • Herné módy: UFC 4 otvára váhovej kategórie za hranice možností, čo vám dovolí usporiadať súboje, ktoré v hrách alebo v reáli doteraz nebolo možné uskutočniť ako sú Fight Now, Mód Kariéry, Offline módy• Mód tréningu, Výcviky, Vlastné udalosti, Turnaje, Online Módy •Svetový online šampionát, Blezkové súboj, Rychlý súboj, Pozvánky

EA SALE

Hry
Odporúčaný vek15+
LokalizáciaAngličtina
ŽánerBitky
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.