Menu
Nákupný košík

Homefront: The Revolution

Homefront: The Revolution
Homefront: The Revolution
Homefront: The Revolution
Homefront: The Revolution
Homefront: The Revolution
Homefront: The Revolution
Homefront: The Revolution
Homefront: The Revolution
Homefront: The Revolution
  • Sklad: Skladom
  • Vernostné body: 10
  • Model: XBONE-0061
  • Váha: 0.20kg
9,99€
Cena vo vernostných bodoch: 1000

Homefront: The Revolution je open - world strieľačka z pohľadu prvej osoby, v ktorej musíte viesť hnutie odporu v partizánskej vojne proti nadradenej vojenskej sile. Živý, otvorený svet reaguje na vaše činy - vy a váš odpor môže inšpirovať povstania na uliciach a zmeniť tak okupáciu na revolúciu, bežní obyvatelia sa zapoja do boja.

Ale váš nepriateľ má výhodu - špičkovú technológiu, palebnú silu, ťažké brnenie a vzdušnú podporu. Musíte sa naučiť umenie partizánskej vojny - prepadnutie, sabotáž, infiltrácia, klam - a bojovať vojnou spustošenými predmesťami Philadelphie.

A kampaň pre jedného hráča je len začiatok - v Co - Op vy a vaši priatelia môžu vytvoriť svoju ​​vlastnú odbojovú skupiny a stať sa preslávenými hrdinami revolúcie.

Špecifikácie hry:

  • Preskúmajte živý otvorený svet - zažite skutočný otvorený svet, ktorý priviedol k životu úžasný CRYENGINE
  • Veďte Guerrilla boje - hra nie je lineárna strieľačka; naučte sa umenie partizánskej vojny a používajte prepadnutie, infiltráciu a taktiku útočenia/utekania proti svojmu nepriateľovi v napínavých neskriptovaných bojoch
  • Zostavte Odboj - hľadajte nových ľudí, vytvorte základne a bezpečné domy, prispôsobte smrtiaci arzenál a budujte improvizované zbrane pomocou svojho Guerrilla Tool Kit
  • Začnite revolúciu - od utláčaného občana až k vodcovi revolúcie, epická kampaň pre jedného hráča rozpráva príbeh druhej vojny za nezávislosť. Dynamický, rozvíjajúci sa svet reaguje na vaše činy ako utláčaný národ povstane proti okupácií.
  • Online co-op - vezmite boj online, tvorte odbojové skupiny so svojimi priateľmi a získajte reputáciu ako hrdinovia revolúcie
XBOX SALE
Hry
Odporúčaný vek18+
LokalizáciaAngličtina
ŽánerStrieľačka
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.