Menu
Nákupný košík

EA Sports UFC

EA Sports UFC
EA Sports UFC
EA Sports UFC
EA Sports UFC
Nie je skladom
EA Sports UFC
EA Sports UFC
EA Sports UFC
EA Sports UFC
EA Sports UFC
 • Sklad: Nie je skladom
 • Vernostné body: 30
 • Model: PS4-0053
 • Váha: 0.20kg
29,99€
Cena vo vernostných bodoch: 3000

So svojím prvým veľkým parnerstvom na poli športových líg, prichádza EA SPORTS po viac ako desiatich rokoch s hrou EA SPORTS UFC. Budúca generácia bojov bola vytvorená exkluzívne pre PlayStation 4 a Xbox One tímom stojacim za kritikmi ovešanou sériou Fight Night.

Poháňaná technológiou EA SPORTS Ignite, hra EA SPORTS UFC prináša akciu, emócie a intenzitu vnútri Octagonu do života, spôsobom, ktorý nebol nikdy predtým možný. Ďalšia generácia True Player Motion ukáže nie len rozdielnosť, silu a rýchlosť útokov, pomocou novej technológie Precision Movement, Dynamic Striking a Strategic Submission Battles, ale taktiež prináša bojovníkov k životu pomocou Full Body Deformer a Real-Time Exertion. Simulácia ľudskej inteligencie skočila vopred vďaka strategickému a adaptívnemu systému MMAi a spolu s ňou nájdete aj najdokonalejšie postavy vytvorené v športovej hre

Špecifikácie hry:
Vstúpte do Octagonu v tomto najrealistickejšom poňatí bojoviek vôbec. Vďaka technológií Ignite od EA SPORTS, bude každý bojovník, úder, takedown a vzdanie sa vyzerať omnoho realistickejšie.
 • MMAi - myseľ bojovníka bojových umení je rovnako dôležitá ako jeho srdce. Každý licencovaný bojovník v hre budú mať meniace sa ciele a bojové plány, na základe vlastných zo života reálnych tendencií a každej bojovej situácií. Zastavte ich plán A a oni sa prispôsobia plánu B alebo C. Vo výkonnostných tabuľkách si pozrite AI bojovníka, aby ste zistili či ukončuje boj knockoutom alebo vzdaním sa. Múdrejší súper rovná sa náročnejší a nepredvídateľnejší boj.
 • Full Body Deformácia - Až do teraz, simulácia fyzického kontaktu medzi bojovníkmi bola obmedzená na takmer nulový kontakt jedného s druhým, výsledkom bolo zdanie sa, že postavy sú viac plastové ako skutočný bojovníci. Tím , ktorý zrevolúčnil šport už svojou sériou Fight Night mení opätovne tento štýl s novou deformáciou celého tela bojovníka. Táto deformácia v reálnom čase ukáže silu úderu na protivníkovom tele s možným odletením nie len potu.
 • Námaha v reálnom čase - UFC je jedným z najviac fyzicky náročných športov na planéte vyžadujúci zmiešanie bojových umení. Námaha v reálnom čase prináša každý okamih tejto akcie k životu vo vašom hernom zážitku. Vďaka praskaniu žíl v reálnom čase, zmeny farby kože, pohybu svalov, známkam únavy v priebehu každého kola, budete svedkami úsilia, aby ste sa stali jedným z najlepších bojovníkov na svete.
 • Animácia tváre a podoba bojovníkov - EA SPORTS UFC nastavý novú laťku pre podobu výzoru bojovníkov a emócií v hraní hier. Každý licencovaný bojovník v hre bol vytvorený scanom s vysokým rozlíšením 3D hlavy a tela, ktorý dodá postavám vysokú autentickosť. Poháňaná technológiou EA SPORTS Ignite, nová tvárová animáčná technológia poskytuje väčšiu dôraz na emócie a poukáže na väčší zmysel vedomia a inteligencie v Octagone.
 • Presnosť pohybu - MMA je šport palcov, kde každý krok sa počíta a na každom pohybe záleží. Poháňaný technológiou EA SPORTS Ignite, presnosť pohybového ústrojenstva eliminuje nereálne pošmyknutie mimo obraz. Viac realisticky, fyzicky riadený pohyb prináša realistickejšiu akciu, ktorá od základov mení pocit z udretia alebo takedownu.
 • Dynamické prostredie - zmiešané bojové umenie používa prostredie k svojmu prospechu a prvýkrát v hre UFC to môžete aj vy. Dynamické prostredie umožňuje použiť pohyby pomocou Octagonu, vrátane roundhouse kopov, superman úderov a mnoho ďalšieho. Skombinujte tieto schopnosti s najlepšou bojovnou technikou v boji a jeden dokonalý úder zmení celý boj.
 • Strategické vzdanie sa v bojoch - Ak chcete vlastniť pás, musíte byť dominantný na nohách aj na podložke. EA SPORTS UFC znova pretvára boj na podložke, ktorý si vyžaduje rovnako vytvorenú stratégiu. Ak ste zrazený k zemy na podložke, boj nemusí končiť.
 • Skutočné poškodenie - Každý bojovník vie, že jeden dobrý úder môže zničiť jeho deň. EA SPORTS UFC zavádza nelineárny systém poškodenia, ktorý môže mať za následok veľké poškodenie, pochádzajúce z jedného úderu. Systém produkuje väčšie množstvo rezov a pomliaždenin, ktoré pred tým nikdy neboli simulované v hrách.
Hry
Odporúčaný vek15+
LokalizáciaAngličtina
ŽánerŠport
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.