Menu
Nákupný košík

Gotham Knights

Gotham Knights
Gotham Knights
Gotham Knights
Gotham Knights
Novinka -13 % Predobjednávka
Gotham Knights
Gotham Knights
Gotham Knights
Gotham Knights
Gotham Knights
  • Sklad: Predobjednávka
  • Vernostné body: 70
  • Model: PS5-0064
  • Váha: 0.20kg
69,99€
79,99€
Cena vo vernostných bodoch: 7000

Gotham Knights ponúkne originálny príbeh zo sveta Batmana a DC Comics. Hráči dostanú k dispozícii dynamické a interaktívne mesto Gotham City plné zločincov. Základňou hrdinov bude Zvonica, odkiaľ sa nová éra hrdinov vydá riešiť záhady, ktoré spájajú najtemnejšie kapitoly v histórii mesta a musia poraziť notoricky známych záporákov v krásnych a epických konfrontáciách. Otvorený svet môžete brázdiť ako jedna zo štyroch postáv, ktoré sa ujali ochrany nad mestom po smrti Batmana.

Špecifikácie hry:

  • JEDEN ZO ŠTYROCH - Strážte temné zákutia piatich mestských štvrtí Gothamu a využite schopnosti a zručnosti naplno ak presunu využite kultový Batcycle. Postupne sa všetky 4 postavy (Batgirl, Nightwing, Red Hood a Robin) rozvíjajú, zlepšujú sa im schopnosti a rozrastá arzenál zbraní a vybavenia. Pri prieskume a ochrane mesta narazíte na bohaté príbehy a známych záporákov zo sveta DC Comics, ako napríklad Mr. Freeze.
  • BOJOVNÍČKA A HACKERKA - Batgirl, tiež známa ako Barbara Gordon, je odhodlaná bojovníčka a skúsený hacker. Ako dcéra zosnulého gothamského komisára Jima Gordona pomáhala v minulosti Batmanovi ako Oracle. Teraz, po rokoch zotavenia a príprav, je pripravená vstúpiť do svojej novej role, ovládajúca svoje obušky a využívajúca svoj výcvik v kickboxe, capoeira a juu-jitsu.
  • VODCA - Nightwing je Dick Grayson, prvý Robin, ktorý bol Batmanovým chránencom predtým, než sa stal hrdinom. Je to prirodzený vodca, najstarší a najmúdrejší člen Batmanovej rodiny. Majstrovstvo Nightwinga v akrobacii je doplnené odborným využitím jeho charakteristických Escrima Sticks, vďaka ktorým je schopný hravo sňať nepriateľov.


Hry
Odporúčaný vek15+
LokalizáciaAngličtina
ŽánerAkčná adventúra
Dátum vydania25.10.2022
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.