Menu
Nákupný košík

Hitman 2

Hitman 2
Hitman 2
Hitman 2
Hitman 2
-50 % Nie je skladom
Hitman 2
Hitman 2
Hitman 2
Hitman 2
Hitman 2
  • Sklad: Nie je skladom
  • Vernostné body: 15
  • Model: PS4pr-0131
  • Váha: 0.20kg
14,99€
29,99€
Cena vo vernostných bodoch: 1500

Hra má nemecký obal, titulky aj jazyk v hre anglický

Cestujte po svete a choďte po stope svojich cieľov naprieč exotickými lokáciami v hre Hitman 2. Slnkom zaliate ulice alebo temné a nebezpečné dažďové lesy - pred smrtiacim zabijakom s krycím menom Agent 47 niet úniku. Prevezmite úlohu obávaného Agenta 47 a ponorte sa do nekompromisného a vzrušujúceho špionážneho príbehu Hitman 2. Vašou úlohou bude eliminovať nepolapiteľný cieľ s krycím označením Shadow Client a zničiť jeho milície. Potom, čo odhalíte skutočnú identitu svojho cieľa a dopátrate sa pravdy ohľadom ďalekej minulosti samotného Agenta 47, nebude už nič ako predtým ...

Špecifikácie hry:

  • Svet je tvoje zbraň - Využívajte okolité prostredie k svojmu prospechu a vykonajte tak perfektné zabitie za aplikovania mnohých techník - zakrádanie, sabotáž alebo tvrdá sila - a premeňte svoju kreativitu v smrtiacu zbraň.
  • Nemilosrdný svet nájomných vrážd - Hitman 2 ponúkne úplne novú príbehovú kampaň, nové misie, nedostižné ciele (Elusive Targets) a voľnejší živý obsah, ktorý hráčom umožní otestovať nové spôsoby zabijackej kreativity.
  • Nové herné módy - Predstavujeme nové módy a nové spôsoby, ako si hru Hitman užiť spoločne s Vašimi priateľmi, ako je napríklad kooperačný mód Sniper Assassin.

PLAYSTATION SALE

Hry
Odporúčaný vek18+
LokalizáciaAngličtina / DE titulky
ŽánerAkčná adventúra
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.