Menu
Nákupný košík

Hogwarts Legacy

Hogwarts Legacy
Hogwarts Legacy
Hogwarts Legacy
Hogwarts Legacy
-13 % Nie je skladom
Hogwarts Legacy
Hogwarts Legacy
Hogwarts Legacy
Hogwarts Legacy
Hogwarts Legacy
  • Sklad: Nie je skladom
  • Vernostné body: 70
  • Model: PS5-0024
  • Váha: 0.20kg
69,99€
79,99€
Cena vo vernostných bodoch: 7000

Hogwarts Legacy je pohlcujúca akčná RPG hra s otvoreným svetom zasadená do svetovo prvých Harry Potter kníh. Teraz môžete zobrať kontrolu nad akciou a byť v centre vášho vlastného dobrodružstva v kúzelnom svete. Vydajte sa na výpravu cez známe prostredie a nové oblasti zatiaľ čo objavujete fantastické zvery, upravujete si svoju postavu a vyrábate elixíry, zdokonaľujete sa v kúzlení, vylepšujete talenty a staňte sa čarodejom, ktorým chcete byť.

Zažite Hogwarts v 19 storočí. Vaša postava je študent, ktorý pozná staroveké tajomstvo, ktoré ohrozuje tento magický svet. Dostanete neskorú pozvánku na Hogwarts, školu kúzelníctva a mágie a čoskoro prídete na to, že nie ste obyčajný študent: máte nezvyčajnú schopnosť získať a zdokonaliť sa v starovekej mágii. Iba vy viete rozhodnúť, či tieto tajomstvá budú uschované pre dobro iných, alebo sa necháte zlákať pokušením zlej mágie.

Zažite život na Hogwarts počas toho ako si robíte spojencov, bojujete proti temným čarodejníkom a hlavne rozhodnite o osude kúzelníckeho sveta. Vaše dedičstvo je to, čo si vy z neho spravíte.


Hry
Odporúčaný vek15+
LokalizáciaAngličtina
ŽánerAkčná adventúra
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.