Menu
Nákupný košík

It Takes Two

It Takes Two
It Takes Two
It Takes Two
It Takes Two
-10 % 2-3 dni
It Takes Two
It Takes Two
It Takes Two
It Takes Two
It Takes Two
  • Sklad: 2-3 dni
  • Vernostné body: 36
  • Model: PS4-0155
  • Váha: 0.20kg
35,99€
39,99€
Cena vo vernostných bodoch: 3600

Vydajte sa na najbláznivejšie cestu svojho života v hre It Takes Two, dobrodružnej plošinovke vytvorenej výhradne pre kooperatívne hranie. Pozvite priateľa, aby sa k vám pripojil zadarmo prostredníctvom služby Friend 's Pass, a pustite sa do riešenia obrovskej škály rozmanitých a zaujímavých výziev. Hrajte za rozhádanú manželskú dvojicu Codyho a May, ktorá sa kúzlom premenila v bábiky. Spoločne sú uväznení vo fantastickom svete, v ktorom ich čaká veľa nepredvídateľných situácií. Ak ich majú zvládnuť, musia - hoci neochotne - začať spolupracovať a pokúsiť sa zachrániť svoj zničený vzťah.

Osvojte si unikátne a prepojené vlastnosti postáv v každej novej úrovni. Pomôžte jeden druhému prekonať množstvo nečakaných prekážok a zábavných momentov. Nakopnite chlpaté chvosty gangsterských veveričiek, pilotujte pánske spodky, staňte sa dídžejmi v nočnom klube a prejdite čarovnú snehovú guľu na sánkach.. Prežite srdečný a veselý príbeh, v ktorom sa rozprávanie a hrateľnosť prelínajú v jedinečne metaforickom zážitku ..

Hru It Takes Two vyvíja oceňované štúdio Hazelight, líder na poli kooperatívneho hrania. Čaká vás divoká a úžasná jazda, kde je isté len jedno: spoločne sme lepší.

Špecifikácie hry:

  • Rýdza kooperatívna dokonalosť: Pozvite priateľa, aby sa s vami vám pripojil zadarmo prostredníctvom služby Friend 's Pass, a zažite vzrušujúce dobrodružstvo vytvorené čisto pre kooperáciu. Vyberte si, či chcete hrať u vás doma, alebo on-line na rozdelenej obrazovke, a čeľte neustále sa meniacim výzvam, v ktorých je spolupráca jedinou cestou vpred.
  • Nepredvídateľná hrateľnosť: V hre It Takes Two nikdy neviete, čo vás čaká ďalej, či už ide napríklad o rozbesnené vysávače, alebo galantný milostné Guru. Tešte sa na výzvy meniace podobu zavedených herných žánrov, nové schopnosti postáv v každej úrovni a metaforické zlúčenie hrateľnosti a rozprávanie, ktoré posúva hranice interaktívneho vyprávania.
  • Univerzálny príbeh o vzťahoch: Prežite dojemný a úprimný príbeh o výzvach spoločného spolužitia. Pomôžte Codymu a May naučiť sa prekonávať vzájomné rozdiely. Spoznajte rozdielnu skupinu podivných a roztomilých postáv. Spojte sily a vydajte sa na dobrodružstvo, ktoré oceníte - spoločne!


Hry
Odporúčaný vek15+
LokalizáciaAngličtina
ŽánerAkčná adventúra
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.