Menu
Nákupný košík

Marvel´s Spider-Man 2

Marvel´s Spider-Man 2
Marvel´s Spider-Man 2
Marvel´s Spider-Man 2
Marvel´s Spider-Man 2
Novinka Hot -19 % Nie je skladom
Marvel´s Spider-Man 2
Marvel´s Spider-Man 2
Marvel´s Spider-Man 2
Marvel´s Spider-Man 2
Marvel´s Spider-Man 2
  • Sklad: Nie je skladom
  • Vernostné body: 57
  • Model: PS5-0092
  • Váha: 0.20kg
56,99€
69,99€
Cena vo vernostných bodoch: 5700

Spider-Man sa nikdy nenudí. Nemá na to čas. Nielenže musí čeliť nástrahám monštrózneho zloducha Venoma, ale strážiť si musí aj elitného lovca Kravena a nevyspytateľného Lizarda. Vy si vďaka interaktívnym prvkom môžete vyskúšať, aké to je prepínať sa medzi dvoma Spider-Manmi: Petrom Parkerom a Milesom Moralesom. Na vlastnej koži tak môžete prežívať dva rôzne príbehy a pritom cestovať po marvelovskom New Yorku, ktorý je atraktívny a akčný zároveň. Bez váhania sa zhupnite na pavučine, skáčte, skúšajte nové schopnosti a nevšedné akrobatické pohyby. To všetko vám sprostredkuje citlivá haptická odozva adaptívnych spúští bezdrôtového ovládača DualSense, priestorový zvuk 3D AudioTech a super výkonný disk SSD, ktorý sa postará o perfektnú plynulosť hry.

Špecifikácie hry:

  • Špičková grafika - Užite si New York tak, ako nikdy predtým. Preskúmajte marvelovské veľkomesto a jeho dve nové štvrte – Queens a Brooklyn, ale nezabudnite ani na Coney Island. Rozhodne budete mať čo objavovať.
  • Citlivá haptická odozva - Sú to práve vibrácie bezdrôtového ovládača DualSense, ktoré vám z hry sprostredkujú jedinečný pocit. Vďaka nim si viac uvedomíte a užijete špecifické schopnosti Petra Parkera a Milesa Moralesa.
  • Interaktívne adaptívne spúšte - Prostredníctvom adaptívnych spúští bezdrôtového ovládača DualSense krásne pocítite rôzne úrovne odporu a napätia pri stlačení tlačidiel a spúšťa na ovládači, čo vás doslova vtiahne do deja. Zhupnite sa na pavučine a vyskúšajte akčnú akrobaciu.
  • Super rýchly disk SSD - Rýchle načítanie skvele dotvorí celkový dojem z hry. Behom okamihu sa môžete prepínať medzi postavami v rôznych častiach mesta, túlať sa v zákutiach New Yorku a objavovať výhody cestovania po pavúčích sieťach.
  • Perfektný 3D AudioTech - Marvelovský New York je príťažlivý a ešte podmanivejší bude s priestorovým zvukom vďaka ktorému bezpečne rozoznáte zvuk nepriateľských útokov, zvuk pohybujúcich sa pavučín, zvuky rušnej dopravy a prechádzajúcich sa Newyorčanov.
Hry
Odporúčaný vek15+
LokalizáciaCZ titulky
ŽánerAkčná adventúra
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.