Menu
Nákupný košík

Nioh Collection

Nioh Collection
Nioh Collection
Nioh Collection
Nioh Collection
-13 % 2-3 dni
Nioh Collection
Nioh Collection
Nioh Collection
Nioh Collection
Nioh Collection
  • Sklad: 2-3 dni
  • Vernostné body: 70
  • Model: PS5-0027
  • Váha: 0.20kg
69,99€
79,99€
Cena vo vernostných bodoch: 7000

V tejto rozsiahlej zbierke sa vydajte na cestu Japonskom z doby Sengoku. Budete čeliť desivým nepriateľom a legendárnym bojovníkom v rýchlych a tvrdých súbojoch. Objavte cestu samurajov z Nioh a Nioh 2 v remastrované kompletnej edícii Nioh Collection pre PS5, ktorá ponúkne vysoké rozlíšenie 4K a veľmi rýchle nahrávanie.

Nioh Collection obsahuje:

  • Nioh Remastered - Complete Edition
  • Nioh 2 Remastered - Complete Edition

Nioh Remastered - Complete Edition
Objavte legendárny príbeh Nioh so všetkými doplnkami a rozšíreniami, teraz prerobený a vylepšený pre PS5. V tomto intenzívnom akčnom RPG dobrodružstve čeľte krvilačným bojovníkom a mimozemským démonom naprieč Japonskom z doby Sengoku.

Nioh 2 Remastered - Complete Edition
V tomto brutálnom akčnom RPG dobrodružstve, ktoré sa rozprestiera v démonmi zamorenom Japonsku z doby Sengoku, objavte kompletný príbeh Nioh 2, vrátane troch obrovských rozšírení a exkluzívnych vylepšení novej generácie. Zvládnite cestu samurajov, ovládnite mocnú mágiu Onmyo a smrtiace schopnosti ninjutsu, aby ste prežili vo svete, kde smrť číha na každom rohu.


Hry
Odporúčaný vek18+
LokalizáciaAngličtina
ŽánerAkčná adventúra
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.