Menu
Nákupný košík

No Man's Sky Beyond

No Man's Sky Beyond
No Man's Sky Beyond
No Man's Sky Beyond
No Man's Sky Beyond
-25 % 2-3 dni
No Man's Sky Beyond
No Man's Sky Beyond
No Man's Sky Beyond
No Man's Sky Beyond
No Man's Sky Beyond
 • Sklad: 2-3 dni
 • Vernostné body: 30
 • Model: PS4pr-0066
 • Váha: 0.20kg
29,99€
39,99€
Cena vo vernostných bodoch: 3000

Najnovšia aktualizácia Beyond pre No Man 's Sky je tu a prináša plnú podporu PlayStation VR

Stav, obchoduj, objavuj a túlaj ...
Vydaj sa na cestu z galaxie Euclid a stvor svoj vlastný medziplanetárny zážitok v rozsiahlom vesmíre prekypujúcim životom, nebezpečenstvom a takmer nekonečným tajomnom. No Man 's Sky je vysoko ambicióznym, silne štylizovaným sci-fi dobrodružstvom, ktoré sa rozprestiera naprieč celými galaxiami privedeným k životu technológiou procedurálneho generovania. Vydaj sa na cestu nekonečna množstvom čoraz rôznorodejších a nebezpečnejších slnečných sústav, hľadaj vzácne materiály, obchoduj s mimozemskými rasami, osídľuj planéty a hľadaj dôvody tajomnej existencie vesmíru. Akým spôsobom prežiješ, je na tebe. Zostav celé flotily prvotriednych bojovníkov a vydaj sa s nimi naprieč vesmírom; buduj rastúce obývateľné základne, či už na povrchoch planét, pod nimi či v hlbinách oceánov; nakupuj a vylepšuj svoje vlastné zbrane a vesmírne lode a bojuj s vesmírnymi pirátmi, mimozemskými nepriateľmi či letkami tajomných strážcov. Celý vesmír čaká na preskúmanie - trilióny a trilióny planét túži byť objavené.

Preskúmaj svet na PlayStation VR No Man 's Sky Beyond dodáva vďaka PS VR takmer nekonečnému sci-fi vesmíru od Hello Games strhujúcy nový rozmer. Vyšplhaj do kokpitu medzihviezdnej lode a jednoducho ovládaj jej ťah, náklon a smer držaním joysticku. Potom z výšky vzhliadni dole na nepreskúmaný mimozemský terén pod sebou a vyber si miesto kde pristaneš. Akonáhle budeš na zemi, siahni do batohu pre svoj viacúčelový nástroj a prepínaj medzi radom jeho funkcií jednoducho tým, že sa ich dotkneš, a potom sa pusť do voľného pretvárania krajiny s dokonalou presnosťou. Okrem toho môžeš v hre pre viacerých hráčov vytvárať vlastné emotikony a ležérne zdraviť ostatných cestovateľov alebo sa pozdraviť s PS VR kolegami. No Man 's Sky Beyond vdychuje vďaka výkonu PS VR celej hre život. Všetko, čo umožňuje No Man 's Sky, je teraz možné aj na PlayStation VR.


Špecifikácie hry:

 • PRIESKUM, ktorý nepozná HRANICE - Vrhni sa do prieskumu vesmíru, či už na nohách, na dvoch, štyroch či ôsmich kolesách, na palube medzihviezdneho nákladného plavidla či v kokpite prvotriednej bojovej vesmírnej lode. Vznášajte sa medzi mrakmi, nor sa do hlbín pod povrchom a skúmaj rozsiahle jaskynné systémy či prastaré ruiny.
 • BUĎ v čele celej flotily - Nakupuj, vylepšuj a rozširuj svoju vlastnú medzihviezdnu nákladnú loď. Využi priestor na zakotvenie plejády hviezdoletúňov, stavaj obytné oblasti a veľ z kokpitu svojej posádke. Najímaj fregaty, ktoré ti v hlbokom vesmíre budú ochranou, a buduj svoju vlastnú flotilu vyzbrojených plavidiel.
 • SPOJ SA s celým vesmírom - Nasleduj vzdialené volanie kozmu a vydaj sa na divoké dobrodružstvá, na ktorých odhalíš najhlbšie tajomstvá vesmíru. Choď po stopách tajomného Atlasa, nájdi stred galaxie, pomôž z cesty stratenému kočovníkovi alebo hľadaj múdrosť prvých zástupcov vlastného druhu.
 • ZAPUSŤ korene - Buduj vlastné obývateľné základne na akékoľvek planéte podľa vlastného výberu. Ťaž miestne suroviny, pestuj vzácne lokálne rastliny, stav pristávacie plochy a obchodné centrá, prieskumné dopravné prostriedky, pretekárske trate aj špeciálne terminály, ktoré ti umožnia vývoj nových zbraní a technológií.
 • BUDUJ si reputáciu - Zoznam sa naprieč galaxiou s ďalšími druhmi, obchoduj s nimi a v prípade potreby im ponúkni pomoc. Akým spôsobom sa vrhneš do prieskumu a komu sa rozhodneš pomôcť, ovplyvní tvoje postavenie u jednotlivých rás naprieč galaxiami. Posilnením svojej reputácie si otvoríš nové možnosti.
 • OBCHODUJ, vyrábaj a vylepšuj - Buduj a vylepšuj vlastné technológie, nakupuj plány a pridávaj nové komponenty a doplňujúce moduly do svojej lodi, exoobleku, exovozidla a multifunkčného nástroja. Čím schopnejšiu technológiu použiješ, tým nebezpečnejšie prostredie budeš môcť skúmať.
 • NIE si osamote - Hraj s priateľmi online Či už sa v galaxii ocitneš kdekoľvek, nikde sa nemusíš cítiť osamelo. Pozvi k hre až troch ďalších hráčov a vrhnite sa spoločne do odrážanie banditov, budovanie impozantných stavieb, hľadanie vzácnych materiálov či proste len prieskumu rozsiahleho vesmíru.


Hry
Odporúčaný vek7+
LokalizáciaAngličtina
ŽánerAdventúra
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.