Menu
Nákupný košík

Detroit: Become Human

Detroit: Become Human
Detroit: Become Human
Detroit: Become Human
Detroit: Become Human
-7 % 1 týždeň
Detroit: Become Human
Detroit: Become Human
Detroit: Become Human
Detroit: Become Human
Detroit: Become Human
 • Sklad: 1 týždeň
 • Vernostné body: 28
 • Model: PS4pr-0119
 • Váha: 0.20kg
27,99€
29,99€
Cena vo vernostných bodoch: 2800

Čo z nás robí ľudí?

Navštív Detroit roku 2038 – mesto omladené zavedením vysoko pokročilých androidov, ktorí sú tu len preto, aby slúžili ľudstvu. Ale to všetko sa zmení… Vži sa do kože troch odlišných androidov vo chvíli, keď tento prekrásny nový svet balansuje na okraji chaosu. Tvoje rozhodnutia dramaticky zmenia vývoj herného príbehu. Čakajú ťa tisíce volieb a desiatky možných koncov, ako teda ovplyvníš budúcnosť Detroitu?

Špecifikácie hry:

 • Zohraj svoju úlohu v strhujúcom rozprávaní
  Vstup do sveta, kde morálne dilemy a ťažké rozhodnutia môžu zotročených androidov zmeniť na revolucionárov, ktorí premenia svet.Poznaj, čo znamená byť človekom z pohľadu outsidera – a pozri sa na svet očami stroja.
 • Ich životy, tvoje rozhodnutia
  Píš ambiciózne sa rozvetvujúce rozprávanie, kde tvoje rozhodnutia určujú nielen osud troch hlavných postáv, ale celého Detroitu.Spôsob, akým povedieš Karu, Connora a Markusa, môže rozhodnúť o živote a smrti – ale aj keď niektorý z nich zaplatí najvyššiu cenu, príbeh tým nekončí…
 • Hlavné postavy
  Ujmi sa vlády nad tromi hrateľnými hlavnými postavami, ktoré môžu zmeniť ako osud ľudstva, tak aj androidov…
 1. Connor Hrá Bryan Dechart (True Blood; The Remaining)
  ​Na koho strane si?Ako špičkový prototyp androida pátraj po celom Detroitu, prehľadávaj miesta zločinov a vyšetruj nepokoje, ku ktorým v tejto nekľudnej metropole dôjde.V úlohe zvláštneho policajného vyšetrovateľa Connora bude tvojou úlohou pomáhať detroitskej polícii pri stopovaní „deviantov“ – androidov, ktorí sa vzopreli svojmu programu, opustili svojich majiteľov alebo sa vydali na dráhu zločinu.Zostaneš pri svojej práci chladným, vypočítavým a nemilosrdne analytickým strojom? Alebo začneš pociťovať empatiu voči svojim kolegom androidom, ktorí sa ocitli v nepríjemnej situácii, a začneš si klásť otázky ohľadom správnosti svojej úlohy?
 2. Markus Hrá Jesse Williams (Grey’s Anatomy; The Cabin in the Woods)
  Kde sú hranice boja za slobodu?Tvoja šanca zažať plameň, ktorý by mohol viesť k povstaniu androidov, je Markus, ďalší „deviant“, ktorý sa oslobodil od svojho programu.Potom, čo Markus utečie od svojho pána a pridá sa k rozrastajúcej sa podzemnej skupine odpadlíkov, sa ujme organizácie oslobodenia populácie androidov v Detroitu – akú cestu mu vyberieš pre vyslanie jasnej správy ľuďom: cestu nenásilných protestov... alebo spurného násilia?
 3. Kara Hrá Valorie Curry (The Twilight Saga: Breaking Dawn – Part 2; Blair Witch)
  Čo obnáša stať sa človekom?Poznaj zbedačenú a schátranú stranu Detroitu očami novo vyrobenej androidky, ktorá prelomila svoje naprogramovanie.Kara, označená za deviantnú a na úteku s nevinným dievčaťom, ktoré sa zaprisahala chrániť, je vhodená do neľútostného sveta, v ktorom ju dovedieš k tomu, aby prijala nerovnosti okolo seba... alebo ju v snahe ochrániť bezpečie jej náhradného dieťaťa necháš konať.
   

PLAYSTATION SALE
Hry
Odporúčaný vek18+
LokalizáciaAngličtina
ŽánerAkčná adventúra
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.