Menu
Nákupný košík

Quantum Break

Quantum Break
Quantum Break
Quantum Break
Quantum Break
Nie je skladom
Quantum Break
Quantum Break
Quantum Break
Quantum Break
Quantum Break
 • Sklad: Nie je skladom
 • Vernostné body: 20
 • Model: XBONE-0009
 • Váha: 0.20kg
19,99€
Cena vo vernostných bodoch: 2000

Hra má škandinávsky (Švédsko, Fínsko atď) obal , titulky aj jazyk v hre anglický

Čas je moc.

Vyvíjané exkluzivíne pre Xbox One, Quantum Break je revolučný zážitok a nové IP od štúdia Remedy Entertainment, uznávaného tvorcu hier "Alan Wake" a "Max Payne."

Quantum Break je z časti videohra, z časti napínavá akčná show s hviezdnym hereckým obsadením, akým sú Shawn Ashmore ako hrdina Jack Joyce, Aidan Gillen ako jeho úhlavný nepriateľ Paul Serene, Dominic Monaghan ako Jackov geniálny brat William a Lance Reddick ako Martin Hatch, druhý najvyšší veliteľ Paula Serena. Quantum Break vás prekvapí nevídaným filmovým dejom, prepracovanými postavami a dramatickými zvratmi, pre ktoré je Remedy Entertainment známe. Voľby v hre budú mať priamy vplyv na výsledok rýchlo sa rozvíjajúcej fúzie hry a show, jeden príbeh budete tak vnímať z mnohých pohľadov, pre absolútne unikátny zážitok: hrajte hru, aby ste pochopili hrdinov a sledujte show, aby ste poznali pohnútky záporákov.

Špecifikácie hry:

 • OPRAVTE ČAS PREDTÝM, NEŽ VŠETKO ZNIČÍ
  Keď sa pokazí čas, vaším ihriskom sa stanú katastrofy. Ako hrdina Jack Joyce si budete prebojovávať cestu epickými katastrofami, ktoré sa budú mihať tam a späť v čase. Avšak prežitie v tomto nestabilnom svete a zastavenie konca samotného času je možné len zvládnutím nových časových schopností.
 • PONORTE SA DO DRAMATICKÉHO PRÍBEHU
  Nepodarený experiment so strojom času roztrieštil samotný čas. Je na Jackovi Joyceovi, aby znovu poskladal jeho úlomky. Počas boja za záchranu času tiež musí bojovať s bezohľadnou bezpečnostnou korporáciou Monarch Solutions vedenou jeho dávnym priateľom Paulom Serenom, z ktorého sa vykľul nepriateľ. Jack sa snaží zachrániť čas, kým Paul hľadá spôsob, ako ho úplne zničiť.
 • ZAŽITE INTENZÍVNE BOJE V ČASOPRIESTORE
  Akcia filmového príbehu sa v tomto svete s roztriešteným časom posúva na novú úroveň. Zmrazte čas a získajte prevahu. Zdeformujte v čase nepriateľov z minulosti. Jediným dotykom premeňte objekty zmrazené v čase na svoje zbrane. Keď máte vo svojom arzenáli samotný čas, výsledok súboja nemožno nikdy predpovedať.
 • PREKĽUČKUJTE SA CEZ EPICKÚ DEŠTRUKCIU
  Čas okolo vás sa rúca a vytvára impozantné trhané okamihy, kedy nečakane zamrznutý svet divoko skáče v čase dopredu a dozadu. Trhnutie môže nastať kedykoľvek a keď čas preskočí dopredu a naspäť, môže spôsobiť najrozličnejšie katastrofy. Prekonajte tieto nepredvídateľné katastrofy, lebo sa stanete ich obeťou.
 • PREJDITE Z HRANIA DO POZERANIA
  Hra je len začiatok. Ponorte sa hlbšie do sveta Quantum Break, ktorý žije v rýchlom tempe a pozerajte vzrušujúcu akciu v samotnom seriály. Vaše hranie hry ovplyvňuje samotný vývoj príbehu a prináša absolútne jedinečný zážitok zábavy zo seriálu. Spojenie hry a akčnej show, ktorá je na úrovní filmov vedie k dynamickému rozprávaniu príbehu, ktoré sa líši od všetkých hier, ktoré ste doposiaľ hrali.
 • HVIEZDNE HERECkÉ OBSADENIE:
  Shawn Ashmore (“X-Men: Days of Future Past”) ako Jack Joyce
  Dominic Monaghan (“Lost”) ako William Joyce
  Aidan Gillen (“Game of Thrones”) ako Paul Serene
  Lance Reddick (“Fringe”) ako Martin Hatch
  Marshall Allman (“True Blood”) ako Charlie Wincott
  Patrick Heusinger (“Black Swan”) ako Liam Burke
  Mimi Michaels (“The Ugly Truth”) ako Fiona Miller
  Amelia Rose Blaire (“True Blood”) ako Amy Ferraro

XBOX SALE

Hry
Odporúčaný vek15+
LokalizáciaAngličtina/Škandinávske jazyky
ŽánerAkčný
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.