Menu
Nákupný košík

Rare Replay

Rare Replay
Rare Replay
Rare Replay
Rare Replay
Nie je skladom
Rare Replay
Rare Replay
Rare Replay
Rare Replay
Rare Replay
 • Sklad: Nie je skladom
 • Vernostné body: 20
 • Model: XBONEpr-0040
 • Váha: 0.20kg
19,99€
Cena vo vernostných bodoch: 2000

V rámci osláv svojho 30.výročia, štúdio Rare vytvorilo "Rare Replay", kolekciu ktorá združuje dobrodružstvá svojich ikonických postáv v kolekcii 30 hier, ktoré vytvorili v priebehu niekoľkých dekád. Od svojich najrannejších 2D klasik k triumfom na konzole Xbox 360, "Rare Replay" sa prezentuje na Xbox One a prináša hry tak pre veteránov ako aj pre nováčikov.

"Rare Replay" ponúka úplne nové výzvy, nové cheaty, vizuálne voľby a achievementy - Viac ako 10.000 Gamerscore a 700 hodín hrania! Tu sú titluly, na ktoré sa môžeme tešiť:

 1. Jetpac (1983, 1-2 hráči) - Strieľačka s hlavnou postavou Jetmanom, ktorý musí znovu zostrojiť svoju raketu, získať pre ňu palivo a ešte pritom odrážať útoky mimozemšťanov.
 2. Atic Atac (1983, 1 hráč) - Adventura z vtáčej perspektívy s dobrou znovu hrateľnosť vďaka náhodným umiestnením objektov a trom rôznym triedam postáv.
 3. Lunar Jetman (1983, 1-2 hráči) - Druhý diel úspešného titulu "Jetpac" tentoraz s posunom obrazovky a náhodne generovaným prostredím.
 4. Sabre Wulf (1984, 1-2 hráči) - Tradičná "bludiskovka" v džungli, v ktorej si svoju premiéru odbil prieskumník Sabreman, na ktorého číhalo rád nebezpečenstiev vrátane samotného Wulfa.
 5. Underwurlde (1984, 1 hráč) - Prvá skutočná platformová hra od štúdia Rare. Pomôžte Sabremanovi prežiť všetky nástrahy a uniknúť jedným z troch východov.
 6. Knight Lore (1984, 1 hráč) - Predstavenie dychberúceho izometrického enginu Filmation. Sabreman musí dôkladne prehľadať hrad, aby našiel predmety určené na vyliečenie choroby, kvôli ktorej je z neho vlkolak.
 7. Gunfright (1986, 1-2 hráči) - Hra z prostredia divokého západu v izometrickom štýle s vylepšeným enginom a novými prestrelkami z pohľadu prvej osoby.
 8. Slalom (1987, 1-2 hráči) - Prvý konzolová hra. Dostaňte sa do cieľa každej trate pred vypršaním času a pritom sa vyhýbajte stromom, sankárom, snehuliakom a iným lyžiarom.
 9. R.C. Pro-Am (1988, 1 hráč) - Závodná hra, ktorá sa stala inšpiráciou pre budúce podobné tituly štúdia Rare. Po celej trati sú rozosiate rýchlostné prémie, vylepšenia a zberateľské bonusy.
 10. Cobra Triangle (1989, 1 hráč) - Nasadnite do člna a stretnite sa so súpermi na ostrí noža. Zostreľujte ich, umiestňujte míny a zneškodňujte vodné obludy.
 11. Snake Rattle N Roll (1990, 1-2 hráči) - Adventúra z izometrického pohľadu kladúca dôraz na rýchlosť. Rattle a Roll musia zjesť v každej úrovni dostatok tvorov menom Nibbley-Pibbley, aby mohli zazvoniť a otvoriť si východ.
 12. Digger T. Rock (1990, 1-2 hráči) - 2D hra, v ktorej musí Digger nájsť aktivátor východu, postaviť sa na neho a počas 60 sekúnd sa dostať k východu.
 13. Solar Jetman (1990, 1 hráč) - Hra postavená na preskúmavanie a fyzike. Jetman musí odtiahnuť palivo a ďalšie predmety k svojej lodi.
 14. Battletoads (1991, 1-2 hráči) - Zručnosti a vytrvalosť, to sú hlavné predpoklady na nejednotvárnej ceste za záchranou Pimple a princeznej Angeliky z pazúrov temnej kráľovnej.
 15. R.C. Pro-Am II (1992, 1-4 hráči) - Pokračovanie" RC Pre-Am "so širšou ponukou prostredí, väčšími možnosťami úprav áut a bonusovými hrami.
 16. Battletoads Arcade (1994) - Prvá hra zo série "Battletoads", ktorá umožňovala hrať za všetky tri žaby súčasne. Nikdy sa nedočkala vydania na domácich systémoch, až teraz v rámci kolekcie "Rare Replay"!
 17. Killer Instinct Gold (1996, 1-2 hráči) - Domáca verzia titulu "Killer Instinct 2" s niekoľkými režimami pre viac hráčov (vrátane turnajov) a tréningovou školou bojových umení.
 18. Blast Corps (1997, 1 hráč) - Kultový klasika s celým radom zničiteľných vozidiel (od buldozérov po roboty), ktoré slúžili na vyčistenie cesty pre neovládateľný nosič jadrových rakiet.
 19. Banjo-Kazooie (1998, 1 hráč) - 3D adventúra, v ktorej sa museli Banjo a Kazooie vysporiadať so zlou čarodejnicou Gruntildou, ktorá uniesla Banjovu sestru Tooty s cieľom privlastniť si jej krásu.
 20. Jet Force Gemini (1999, 1-4 hráči) - Medzihviezdna akčná adventúra, ktorá je mixom preskúmavania z pohľadu tretej osoby a boja s mimozemšťanmi. Poslední traja členovia JFG sa stretnú s Mizar.
 21. Perfect Dark (vydané v roku 2000, 1-4 hráči) - Strieľačka kladúca dôraz na nenápadnosť a odohrávajúca sa v roku 2023. Hráči sa ujímajú tajnej agentky Joanny Dark, ktorá bojuje proti korporácii dataDyne. Na ceste za odhalením mimozemského sprisahania sa vydáva do rôznych kútov sveta.
 22. Banjo-Tooie (2000, 1-4 hráči) - Hra vychádza z titulu Banjo-Kazooie a ponúka väčšie svety, oddelene ovládateľné postavy, režimy viacerých hráčov a oveľa viac pohybov k naučenie.
 23. Conker's Bad Fur Day (2001, 1-4 hráči) - Komediálna adventúra, ktorá kombinuje niekoľko žánrov (strieľačka z pohľadu tretej osoby, závodná hra, plošinovka) s vyzretým humorom, popkultúrnymi odkazmi a paródiou.
 24. Grabbed by the Ghoulies (2003, 1 hráč) - Prvá hra štúdia Rare na Xbox. Komiks zasadený do strašidelného domu vyznačujúceho sa zničiteľným prostredím a plného Ghulov najrôznejších druhov.
 25. Perfect Dark Zero (2005, 1-4 hráči lokálne alebo do 32 hráčov online) - Dej je časovo zasadený pred udalosti v "Perfect Dark" a ponúka hlbší pohľad do Joanninej minulosti. Hra kombinuje strieľačku z prvej a tretej osoby doplnenú o prvky krytia.
 26. Kameo: Elements of Power (2005, 1-2 hráči lokálne alebo online) - Mystická adventúra zameraná na boj a prieskum v hlavnej úlohe s elfkou Kameo, ktorá sa môže premeniť do desiatich bojovníčok rôznych elementov.
 27. Viva Piñata (2006, 1-2 hráči lokálne) - Magická simulácia záhradníčenia / života, v ktorom sa mohol hráč starať o záhradný raj, vábiť rôzne Piñaty a chrániť ich pred profesorom Peşterom a jeho Ruffianom.
 28. Jetpac Refuelled (2007, 1-2 hráči lokálne alebo online) - Moderný remake titulu "Jetpac". Pred hráčmi stojí výzva v podobe 128 úrovní, v ktorých je ich úlohou znovu zostrojiť raketu a zohnať pre ňu palivo.
 29. Banjo-Kazooie: Nuts & Bolts (2008, 1-2 hráči lokálne alebo do 4 hráčov online) - Otvorenejší prístup k sérii s väčšími možnosťami úprav a výzvami v podobe stavby rôznych dopravných prostriedkov, ktorej hlavným hrdinom zadáva LOG (Pán hier).
 30. Viva Piñata: Trouble in Paradise (2008, 1-2 hráči lokálne alebo online) - Ponúka nové druhy a výzvy plus púštne a polárne oblasti, kde je možné odchytiť domorodé Piňaty.
Hry
Odporúčaný vek15+
LokalizáciaAngličtina/Taliančina
ŽánerRôzne druhy
GETGAME.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe, personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme pre vás relevantné ponuky a produkty. Aby ste využili náš eshop s najvyšším komfortom, umožnite prosím prijímanie COOKIES na našej stránke.